Сторінка 3. Лікарі стоматологи в Києві (метро Оболонь)

Платон
Тарас Євгенійович, відмінний лікар. Внаслідок побутової травми, я повністю втратив передній зуб. Біль була жахлива, але разом з ти м і косметичний дефект. Вирішив звернутися до цього спеціаліста. Лікар, порадив вставити імплант. Я погодився. Результат просто супер! Імплант не відрізнити від справжніх зубів.
04 березеня '20 г.
Одного разу, ми з сім'єю вирішили поставити нашому дідусеві зубний міст. Постало питання у виборі спеціаліста. Вирішили звернутися до цього. І не прогадали. Лікар справжній знавець своєї справи. Зробив все якісно та не дорого. Рекомендую!
05 березеня '20 г.
Василіса
Алексій Павлович лікує мене та мого чоловіка. Чудовий стоматолог, ніколи не боляче, рекомендую друзям та колегам по роботі як чудового фахівця.
04 грудня '16 г.
Маша
Обращаемся всей семьей в случае проблем с зубами. Знает свое дела.
15 липня '16 г.
Стоматолог-імплантолог, хірург, протезування
Златковський Тарас Євгенович спеціалізується на плануванні складних випадків протезування, установка імплантів, установка будь-яких конструкцій на імплантах (коронки, протези), хірургія. Професійно та швидко проводить операції з імплантації різних систем зубних імплантатів. Успішно застосовує процедуру плазмоліфтингу, тим самим мінімізуючи травматичний ефект від хірургічних втручань. Робить різні види зубного протезування та рятує зуби навіть у найскладніших ситуаціях. Успішно застосовує закриття рецесій, пластику ясен, клаптеві операції, імплантації, одномоментні імплантації, синус ліфтинг, аугументацію, кісткову пластики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ пр. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24, секція 10 м.Мінська165м.Оболонь237м.Героїв Дніпра288
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24 м.Мінська103м.Оболонь206м.Героїв Дніпра227
Стоматолог-ортодонт
Доктор Коржов Алексей Павлович специализируется в области стоматологии, ортодонтии. Предоставляет услуги по выравниванию зубов капами, установке керамических брекетов, исправлению прикуса пластинами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Стоматолог-ортопед
Доктор стоматолог ортопед, займається Мікропротезування на основі ортопедичних конструкцій (in-lay, on-lay, over-lay), знімним і незнімним протезуванням. Надає консультативні послуги з лікування каналів зубів, пульпіту, адентії, карієсу, періодонтиту. Коверник Ігор Васильович фахівець з імплантації і художньої реставрації зубів.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 10 А (корп. 3) м.Оболонь195м.Мінська276м.Почайна3410
Стоматолог-терапевт
Лікар займається естетичним відновленням зубного ряду. Надає послуги з санації ротової порожнини. Веде підготовку до протезування. За допомогою сучасного обладнання видаляє карієс і камені. Лікує пульпіт, періодонтит, ставить пломби.
Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар спеціалізується на лікуванні запущених форм зубних патологій хірургічними методами. Займається одномоментної імплантацією, видаленням атипових зубів мудрості і доброякісних утворень. Виконує клаптеві операції, операції відкритого і закритого синус-ліфтингу.
Київ пр-т Перемоги, 63б м. Нивки146м. Берестейська106
Київ пр-т Володимира Івасюка, 8 (корп. 3) м.Оболонь2111м.Почайна348
Стоматолог-терапевт, Дитячий стоматолог
Стоматолог-терапевт другої кваліфікаційної категорії, надає послуги консультації, діагностики та лікування хвороб зубів і кореневих каналів зуба. Ставить пломби, займається відновленням зубної емалі і анатомічної форми зуба. В роботі використовує сучасні технології, включаючи фотополімер.
Стоматолог, стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань зубів та ясен у дорослих та дітей. Виконує видалення молочних зубів. Займається професійним відбілюванням зубів. Лікує карієс та його ускладнення, пульпіт, пародонтит, катаральний гінгівіт та інші патології. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація Консультация бесплатно/безкоштовно
Стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань ротової порожнини. Проводить відновлення зубного ряду. Спеціалізується на комплексній терапії, встановлює пломби, лікує карієс. Проводить професійне чищення зубів, видаляє наліт. Готує ротову порожнину до протезування.
Стоматолог-ортодонт
Доктро стоматолог-ортодонт, спеціалізується в ортодонтичному лікуванні адентії, імпактних і ретінірованних зубів. Займається встановленням брекет-систем (з металу, кераміки та медичного сапфіра), установкою і корекцією ортодонтического апарату. Царюк Христина Олександрівна фахівець з виправлення прикусу і формування правильного положення зубів.
Дитячий стоматолог
31 рік досвіду
Лікар спеціалізується в галузі дитячої стоматології. Лікує карієс і ускладнений карієс молочних і несформованих зубів, патології слизової оболонки ротової порожнини і тканин пародонту. Видаляє молочні та постійні зуби, лікує запальні процеси зубощелепної системи.