Кусевіч Оксана Ігорівна

Педіатр
лікар першої категорії
Викликати додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням різних захворювань у дітей та підлітків. Здійснює патронаж новонароджених. Консультує з питань введення прикорму та вакцинації. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, бронхіти, пневмонію, отити, дерматити, фарингіти та інфекції сечовидільної системи.
Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Володимира Івасюка, 20 м.Мінська112м.Оболонь204

Алла
Ми одружилися пізніше всіх наших знайомих. У нас з'ячилася чарівна донечка, але ми не могли насолодитися батьківством в повній мірі, кожен хотів дати пораду і певну рекомендацію що суперечили одна одній. Тоді ми з чоловіком звернулися до Кусевич Оксани Ігорівни, яка й домогла нам з виростити нашу красуню і отримати задоволення бути батьками. Дякуємо Вам за Вашу неоціненну працю! Уже доня підростає, а за консультацією досі звертаємося до Оксани Ігорівни, тільки вже всією родиною, вона стала нашим сімейним лакарем.
Валерія
Кусевич Оксана Ігорівна - лікар від Бога, з неоціненним досвідом роботи і величезним багажем знань. Наша донечка народилася раніше зазначеного терміну, були проблеми зі здоров'ям, лежали в реанімації, оперувалися. Після того як ми почали консультуватися у Оксани Ігорівни і чітко виконувати її рекомендації нас майже нічого не турбує, дитина зовсім не відрізняється від інших здорових дітей. Дякуємо Вам за поради і лікувння!

• 2007 р. — ЛНМУ ім. Данила Галицького, факультет педіатрії, кваліфікація лікар — педіатр.

Лікар-педіатр надає послуги

• патронаж новорожденных;
  • консультативный прием по заболеваниям;
  • вакцинация;
  • консультации по прикорму.

Лікар-педіатр займається лікуванням захворювань

• ГРВІ;