Сторінка 3. Лікарі хірурги в Києві (метро Мінська)

Семенова Марія
Це лікар від Бога. Рятував мене та членів моєї родини не один раз. Дуже професійна та добра людина.
30 листопада '-1 г.
Валерия
К кардиологу Нишкумай Ольге Ивановне меня направил мой семейный врач, который услышал шумы в сердце. Мне 30 , и проблем с сердцем никогда не было. Ольга Ивановна оказалась невероятно проницательным и точным диагностом. Кардиограмма ничего не показала, но вот на УЗД врач смогла рассмотреть дополнительную хорду в сердце-что и было причиной шума . Беспокоится нет причин.
20 липня '18 г.
Тетяна
Стосовно Нишкумай Ольги Іванівни можу сказати одне – вона неперевершений кардіолог, висококласний діагност і просто хороша та щира людина.Вона з легкістю змогла нормалізувати мій артеріальний тиск,з яким я борюся уже декілька років поспіль.Загалом , після її лікування мій загальний стан значно покращився.
20 липня '18 г.
Євген
Я проходив реабілітацію після аварії у цього фахівця. Результат "на відмінно". Почуваю себе краще. Деякі проблеми ще турбують, але попереду ще багато роботи. Павленко знає своє діло, в нього золоті руки.
11 серпня '17 г.
Хірург
Доктор спеціалізується в області хірургії. Веде консультативний прийом хірурга. Пріоритетний напрямок практичної діяльності: діагностика та лікування захворювань прямої кишки, в тому числі геморою і анальної тріщини. Ноес Андрій Джиммі є членом Європейського союзу колопроктологовESCP.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710
Ортопед, Травматолог
Лікар ортопед, травматолог першої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування захворювань суглобів, спеціалізується на подології, підборі ортопедичних устілок, має навички надання допомоги при спортивних травмах. Закінчив Донецький Державний мед.універсітет.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710
ЛОР-хірург, пластичний хірург, експерт в області ЛОР-хірургії в Україні
Доктор Запорожець Т.Ю., має вищу категорію, кандидат медичних наук. Проводить амбулаторний прийом ЛОР пацієнтів з гострими і хронічними запальними захворюваннями вуха, горла, носа і гортані. Надає весь спектр ургентних операція на ЛОР органах і малоінвазивні ендоскопічні операції носа і придаткових пазух.
Хірург, Проктолог
Хірург першої категорії, проводить операції за освітою м'яких тканин, лікування грижі передньої черевної стінки, гнійна хірургія м'яких тканин, герниопластики.
Хірург
Хірург вищої категорії, проводить оперативне втручання при жовчнокам'яних захворювань, грижі передньої черевної стінки, видаленням кісти і доброякісні новоутворення матки і придатків, порушення прохідності маткових труб. Доктор Авершин В.І. організатор охорони здоров'я першої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, доцент.
Хірург, проктолог, лікар УЗД
Записатися на прийом3 онлайн записи
Дитячий хірург, дитячий уролог, хірург, хірург-ендокринолог
Викликати лікаря додому
Дитячий хірург, має вищу категорію, основний напрямок в роботі комплексне ведення (від збору анамнезу до оперативного лікування, реабілітації) пацієнтів з патологіями щитовидної і паращитовидних залоз. Проводить оперативні втручання при вентральних, пупкових, пахових грижах, крипторхізмі, водянці оболонки яєчка, Гігрома суглобів, варикозі вен яєчка, а також видаляє доброякісні пухлини шкіри.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Ендоскопіст, Онколог, Онкохірург
Викликати лікаря додому
Нейрохирург, Вертебролог, Кінезітерапевт
Доктор спеціалізується в галузі нейрохірургії, вертебрології, кинезитерапии. Веде консультативний прийом, проводить реабілітацію. Лікує радикуліт, запаморочення, міжхребцевих грижу, остеохондроз, сколіоз, вегетосудинну дистонію, невралію тощо.
Хірург, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог)
Досвідчений спеціаліст вищої категорії займається лікуванням і діагностикою ургентних пацієнтів хірургічного профілю різного ступеня складності. Виконує лапароскопічні втручання при гострих і планових хірургічних патологіях, герніопластику будь-якого ступеня складності; абдомінопластику. Займається лікуванням варикозної хвороби всіма можливими методами, включаючи склеротерапію, мініфлебектомію, класичний стріпінг, ЕВЛК. Володіє технікою резекції шлунка, геміколектомію в ембріональних шарах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8