Сторінка 5. Лікарі хірурги в Києві (метро Мінська)

Когда у отца был геморрой, то врачи в один голос сказали, что нужно оперировать. Посоветовавшись с лечащим доктором, нас отправили к Игорю Алексеевичу. Операция прошла без осложнений и без боли. Сразу видно, что опытный доктор. Спасибо Вам.
15 січня '17 г.
Тамара
Игорь Алексеевич проводил мне операцию по удалению грыжи. Операция прошла успешно, потом он еще курировал послеоперационный период. Замечательный доктор, огромное ему спасибо.
14 січня '17 г.
Саша
Получилось, что я в плановом порядке воспользовался помощью Владимира Георгиевича. Хороший хирург, который профессионально выполняет свою работу.
25 лютого '17 г.
Владимир Григорьевич - отличный специалист. Рекомендую всем
15 грудня '16 г.
Хірург
Лікар вищої категорії, спеціалізується в області хірургії. Веде консультативний прийом, проводить діагностику і оперативне лікування. Проводить медикаментозні блокади і діагностичні пункції.
Хірург, Проктолог
Доктор Меркотан В.Г. спеціалізується на лікуванні патологій за профілем герніології, гнійно-септичної хірургії, проктології. Займається лікуванням захворювань хронічної і гострої анальної тріщини, видаленням грижі черевної стінки, доброякісні утворення шкіри і м'яких тканин.
Хірург, онкохірург, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом3 онлайн записи
Нейрохірург
Викликати лікаря додому
Лікар проводить консультацію та лікування пацієнтів, проведення оперативних втручань у хворих на нейрохірургічну патологію: онкологію головного та спинного мозку, дегенеративні захворювання хребта, тунельні синдроми та інші.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Гінеколог-хірург
Лікар займається лікуванням гінекологічних захворювань консервативними та хірургічними методами. Виконує вишкрібання порожнини матки, бужування цервікального каналу, міомектомію. Проводить установку пессарія при вагітності, вульвектомію, розсічення синехій, видалення шийки матки та кіст яєчників.
Судинний хірург, флеболог
Лікар спеціалізується в області судинної хірургії та флебології. Проводить лазерне видалення судинних зірочок на обличчі та ногах. Виконує склеротерапію, тромбектомію, мікрофлебектомію та лімфосцінтіграфію. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Ендоскопіст, хірург