Сторінка 2. Лікарі урологи в Києві (Дніпровський район)

22.04.2017
Дуже хороший лікар. Звернуся з дуже делікатною проблемою, яка турбувала мене довгий час. Лікар переконав мене що без операції не обійтися. Я довго вагався, але зрештою погодився. Все пройшло добре. Зараз від проблеми не залишилося а ні сліду.
22 березеня '20 г.
30.04.2017
Одного разу, після того, як я посиділа на холодній лавочці, в мене виник біль та різі внизу живота. Я звернулася за консультацією до цього лікаря. Лікар мене опитав, оглянув, та виставив діагноз. Призначив лікування, на третій день мені стало ліпше. Дякую!
17 лютого '20 г.
Иван
Если бы не Роман Литвиненко, я бы даже не знаю как сложилась моя жизнь. Он помог мне преодолеть страшный недуг. Спасибо от чистого сердца.
17 грудня '19 г.
Уролог, Хірург
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням урологічних патологій. В роботі використовує консервативні та оперативні методи лікування. Приймає пацієнтів з простатитом, фімозом, пієлонефритом, циститом, аденомою простати. До лікаря необхідно звернутися при симптомах: нетримання сечі, зміна кольору сечі, біль у нижній частині живота та різі при сечовипусканні.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Уролог, репродуктолог, андролог, онкохірург
Використовує в роботі репродуктивні технології, малоінвазивної відеоассістірованную гінекологію, лапароскопічну урології. Володіє навичками сучасної діагностики, застосовує новітні методи лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, раку передміхурової залози, нирково-клітинного раку. Диплом і медаль "20 років незалежності України" Міжнародної академії рейтингових технологій і соціології "Золота Фортуна" в номінації: "За Значний особистий внесок у розвиток вітчізняної системи охорони здоров'я, Надання вісококваліфікованої медичної допомоги та високий професіоналізм".
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Уролог, УЗИ-специалист
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Уролог
Доктор Челенюк Олександр Іванович, фахівець в області урології. Пріоритетні напрямки роботи: оперативна урологія, лікування запальних урологічних захворювань. Надає консультаційні послуги, а також лікарську допомогу при таких захворюваннях, як: пієлонефрит, цистит, простатит, аденома простати, уретрит, фунікуліт, баланопостит, розлади сечовипускання, сечокам'яна хвороба, інфекції, що передаються статевим шляхом, та інші. Спеціалізується на оперативному лікуванні фімозу, варикоцеле, гідроцеле, кісти головки придатка.
Уролог
Доктор Ярошик Сергій Олександрович займається лікуванням урологічних захворювань. Надає послуги консультації. В роботі застосовує методи лабораторних та інструментальних діагностичних досліджень. Спостерігає пацієнтів з хронічними хворобами сечової та репродуктивної системи. Призначає лікування при інфекційних і запальних недугах органів малого таза у чоловіків.
Уролог
Лікар-уролог спеціалізується в області діагностики сечовивідної системи. Займається лікуванням інфекцій, що передаються статевим шляхом. Використовує консервативні і оперативні методики для лікування гіперплазії простати, сечокам'яної хвороби. Володіє навичками УЗД, виконує стентування, катетеризацію і інші малоінвазивні маніпуляції. Має першу кваліфікаційну категорію.
Уролог
Лікар проводить консервативне та оперативне лікування урологічних патологій. Виконує видалення пухлин сечового міхура, висічення кіст нирок та цистоскопію. Проводить видалення окремих доброякісних утворень промежини і зовнішніх статевих органів радіохвильовим шляхом.
31 рік досвіду
Доктор уролог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на вивченні етіології, патогенезу і діагностики захворювань органів сечової системи і чоловічої статевої сфери. Надає послуги з лікування патологій надниркових залоз, простата і заочеревинної порожнини. Боніславський Ростислав Васильович досконало володіє методикою проведення катетеризації і інстиляції сечового міхура. Спеціаліст з масажу передміхурової залози.
Київ вул. Андрія Малишка, 31 м.Чернігівська102м.Лісова387м.Дарниця256
уролог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Уролог
Лікар-уролог вища категорія. Досвідчений лікар, пройшов велику кількість тематичних курсів підвищення кваліфікації. Спеціалізується на патології сечовидільної системи.
Записатися на прийом1 онлайн запис