Лікарі психологи в Києві (Дніпровський район)

Спасибо за помощь в сложной ситуации. Я смогла не только разобраться с проблемой, с которой я обратилась, но и улучшить свое самочувствие, наладить отношения в семье и не только.
30 листопада '-1 г.
Вероника Заярная
Хочу выразить слова благодарности Авраменко Ирине Александровне за интересную информацию. Для меня было очень интересно узнать о том, что же происходит со мной, и как этого можно избежать. Наши эмоции влияют на гормональный обмен, а это в свою очередь влияет на наше тело. Для меня было открытием, что в результате хронического стресса, вес может увеличиваться, даже при обычном питании. Специалист просто супер!
12 липня '18 г.
Х.Лена
Спасибо огромное Ирине Александровне. Я обратилась к психологу в достаточно трудное для меня время, казалось, что все катится в пропасть. После двух консультаций, у меня появились силы и желание все наладить. Я очень благодарна судьбе, что именно вас встретила на своем жизненном пути
29 червеня '18 г.
Руслан
Доктор помог мне справиться с депрессией после болезни. Рекомендую всем, у кого есть похожие проблемы.
05 серпня '16 г.
Психолог, Коуч, Бізнес-консультант
Лікар Авраменко Ірина Олександрівна - психолог, коуч, бізнес-консультант. Протягом 8 років вирішує психологічні проблеми пацієнтів. Виступає наставником, допомагає у вирішенні питань в області бізнесу, правильної життєвої позиції. Відновлює емоційний стан людини. Сучасні методики психологічного впливу допомагають ліквідувати порушення та повернути радість життя. Приймає лікар в консультативному режимі за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Психолог
Лікар-психолог займається психокорекції, психологічним консультуванням індивідуально і в групах. Застосовує методи психопатологічного та патопсихологічного обстеження. Надає допомогу пацієнтам різного віку, сім'ям. Складається в Асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України.
Практичний психолог, психоаналітик, консультант психоаналітичної орієнтації
Індивідуальне консультування чоловіків і жінок, консультування сімейних пар, дітей, підлітків. Проблеми, які допомагає вирішити фахівець: невдоволення собою, зовнішністю, партнером, дитиною, всім тим, що відбувається в житті, тривожністю і страхами, почуттям непотрібності, втратою сенсу життя, психогенне безпліддя.
Психотерапевт, психолог
Спеціаліст займається індивідуальним та сімейним психологічним консультуванням. Приймає пацієнтів із депресією, панічними атаками, фобіями. Працює з проблемами у сімейних відносинах, з проблемами у відносинах батьків та дітей. Лікує генералізований тривожний розлад.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Клінічний психолог, практичний психолог
Клінічний та практичний психолог працює з такими проблемами, як депресія та суїцидальність, тривожні розлади, розлади поведінки, розлад дефіциту уваги/гіперактивності.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 45 хвилин - 1200, діагностика - 1800
Психолог, психотерапевт, регресолог, психіатр
Консультація від 810
Консультація від 810
Психолог
Спеціаліст надає послуги психодіагностики, психокорекції, психологічного консультування.
Консультація 1200/1500 грн.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт