Сторінка 2. Лікарі стоматологи в Києві (метро Арсенальна)

Ярослава
Просто відмінний фахівець. Потрібно було пролікувати хворі ясна. Роман Геннадійович зробив це швидко, ефективно та за розумною ціною. Дуже задоволена його роботою. Побільше б таких спеціалістів. Рекомендую! Якщо що, буду звертатися.
23 лютого '20 г.
Иван М.
Одного ранку, під час чистки зубів, я помітила що один з них підозріло хитається, та ясна навколо нього набрякли та кровоточили. Одразу звернулася за допомогою до Романа Геннадійовича. Спеціаліст огляну мене, зробив висновки, та успішно пролікував мені зуби. Результатом задоволена!
17 лютого '20 г.
Не передать мой восторг, когда я увидела свои передние зубки в зеркале после художественной реставрации зубов. Это что потрясающее! Моя самая искренняя благодарность высококлассному специалисту Святославу Викторовичу!
25 лютого '19 г.
Стоматолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні захворювань зубів та ясен. Виконує видалення зубного каменю, лазерне відбілювання зубів. Займається знімним протезуванням зубів. Лікує всі види карієсу, пульпіт, стоматит, гінгівіт, пародонтоз, пародонтит та інші патології.
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
Доктор спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Виконує ендодонтичне лікування каналів, атиповий видалення зубів. Проводить незнімне протезування зубного ряду (металокераміка, вініри, протезування на імплантатах). Лікує всі види карієсу, займається художньою реставрацією зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис