Тонклевский Роман Геннадиевич

Стоматолог
Врач специализируется на диагностике и комплексном лечении заболеваний зубов и десен. Выполняет удаление зубного камня, лазерное отбеливание зубов. Занимается съемным протезированием зубов. Лечит все виды кариеса, пульпит, стоматит, гингивит, пародонтоз, пародонтит и другие патологии.

Ярослава
Просто відмінний фахівець. Потрібно було пролікувати хворі ясна. Роман Геннадійович зробив це швидко, ефективно та за розумною ціною. Дуже задоволена його роботою. Побільше б таких спеціалістів. Рекомендую! Якщо що, буду звертатися.
Иван М.
Одного ранку, під час чистки зубів, я помітила що один з них підозріло хитається, та ясна навколо нього набрякли та кровоточили. Одразу звернулася за допомогою до Романа Геннадійовича. Спеціаліст огляну мене, зробив висновки, та успішно пролікував мені зуби. Результатом задоволена!

• 2018 - Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца,

• 2016 - Basic Theoretical and Practical Course For Implantology “U-impl”
  • 2017 - Конференція « День практичної пародонтології» UAP
  • 2016 - Конгрес «Пародонтологія кожному» UAP
  • 2016 - Симпозіум Остеологія. Як досягнути успішного лікування регенеративного лікування ? « Osteology Foundation”
  • 2016 - Basic Options in dentistry . Implantology and Prosthodontics
  • 2015 - 3-d National Ukrainian Dental Congress with International Espousal
  • 2019 - Мистецтво реставрації фронтальних і бокових зубів. Dspace
  • 2020 - Цифровий протокол в практиці лікаря-стоматолога. 2-D та 3-D інструменти. Dspace
  • 2018 - Osstem Meeting

Врач-стоматолог предоставляет услуги

• диагностика и профилактика стоматологических заболеваний;
  • профессиональная чистка зубов: снятие мягких и твердых зубных отложений (удаление зубного камня) с помощью ультразвука и пескоструйной чистки AIR FLOW;
  • лазерное отбеливание зубов;
  • лечение некариозных поражений полости рта: эрозий эмали, клиновидных дефектов и т.д.;
  • протезирование сьемными конструкциями.