Сторінка 2. Лікарі хірурги у Дніпрі (Центральний район)

Погорілий Олександр
Нам дуже пощастило, що ми попали до Станіслава Сергійовича. Він нам запропонував самий оптимальний варіант лікування. Це молодий талановитий лікар.Ми будемо і надалі лікуватись у нього.
30 листопада '-1 г.
Алена
Очень хороший специалист.Всем рекомендую. Профессионал .Спасибо что есть такие специалисты.
30 листопада '-1 г.
Елизавета
Рекомендую. Лучшие специалисты и высокий уровень сервиса. Удалила родинку у Пробачай. Очень довольна подходом! Это лучший врач
09 лютого '21 г.
Завьяловы
Все було чудово, нам дуже сподобалося. У доктора ми спостерігаємося давно. Лікар завжди висловлює об'єктивну думку, дає хороші рекомендації, та на що потрібно звернути увагу. Ми дуже задоволені роботою цього видатного фахівця. Дякую!
03 березеня '20 г.
Уролог, хірург
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні урологічних патологій. Виконує троакарну цістостомію, пластику вуздечки, орхектомія, стентування сечоводів і інші операції. В роботі використовує традиційні і сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Онколог, мамолог, хірург
Лікар займається лікуванням онкологічних патологій. Спеціалізується на видаленні доброякісних і злоякісних новоутворень молочних залоз, шкірних покривів і м'яких тканин. Проводить консервативне лікування передпухлинної патології. В роботі використовує традиційні і сучасні методики.
Уролог, хірург
Лікар уролог і хірург, займається діагностикою та терапією урологічної та хірургічної патології у дітей, а також надає первинну хірургічну обробку ран, видалення шкірних новоутворень, ліпом, атером, мозолів, врослого нігтя.
Хірург
Лікар проводить малоінвазивні та лапароскопічні оперативні втручання на органах гепатобіліарної системи та підшлункової залози. Лікує жовчнокам'яну хворобу, панкреатит, фіброз печінки, цироз, пупкові та пахові грижі, жировий гепатоз печінки. Бере участь в міжнародних конференціях і семінарах.
Проктолог, хірург
Лікар займається діагностикою та лікуванням проктологічних захворювань. Спеціалізується на терапії різних хвороб хірургічними методами. Бере активну участь в науково-практичних конференціях, семінарах і з'їздах з хірургії й проктології. Здійснює консультативний прийом в клініці за попереднім записом.
Консультація 420/390 грн.
Хірург-онколог
Лікар займається лікуванням доброякісних і передпухлинних захворювань шлунково-кишкового тракту, м'яких тканин і молочної залози. Здійснює прийом дорослих і дітей. Спеціалізується в галузі реконструктивної хірургії в онкології. Виконує видалення кондилом, бородавок, кератом, папілом, невусів і жировиків.
Дніпро вул. Старокозацька (Комсомольська), 25 м.Вокзальна3425
Хірург
Лікар Родинська Галина Олександрівна проводить консультаційний прийом пацієнтів, передопераційну підготовку, післяопераційні перев'язки і т.д. У компетенції фахівця такі малоінвазивні операції як ендоскопічна діагностика внутрішніх органів. Лікар має першу кваліфікаційну категорію, постійно вдосконалюється, поповнює багаж знань.
Нейрохірург, судинний невролог
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою та терапією неврологічних захворювань. Успішно лікує наслідки інсульту, неврити, невралгії, атеросклеротичні ураження, внутрішньомозковий крововилив, міжхребетні грижі, остеохондроз. Приймає пацієнтів з частими запамороченнями, головним болем, болем у спині, шиї і кінцівках. Учасник міжнародних конференцій країн Європи і Америки.
Консультація 500/660 грн.
Викликати лікаря додому
Хірург Куліш Юрій Миколайович проводить консультації, хірургічні втручання та маніпуляції, блокади, лікарські перев'язки. Займається лікуванням хірургічних захворюванням органів черевної порожнини, шкіри та підшкірної клітковини, судинних захворювань, частково урологічних та проктологічних патологій.
Дніпро пр-т Яворницького 82, прим. 35 р.Центральний