Люлька Володимир Іванович

Хірург
Лікар вищої категорії
Лікар проводить малоінвазивні та лапароскопічні оперативні втручання на органах гепатобіліарної системи та підшлункової залози. Лікує жовчнокам'яну хворобу, панкреатит, фіброз печінки, цироз, пупкові та пахові грижі, жировий гепатоз печінки. Бере участь в міжнародних конференціях і семінарах.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Чт

09 ТРА

Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916

Клиент
Дуже сподобалася уважність лікаря. Глибокі пізнання у своїй галузі. З питанням з яким я звернулася до нього, вже була ні в до одного фахівця. І приємно те, що від Володимира Івановича я вийшла з упевненістю, що мою проблему можна вирішити!
07.04.2017
Мені дуже сподобався лікар, я дуже задоволена його професійністю. Все розпитав, детально обстежив, все розповів та пояснив. Було запропоновано безліч варіантів вирішення проблеми, зупинилися на більш оптимальному. Дякую лікарю!
Алла Бойченко
Хочу поблагодарить за хорошее удаление моего желчного. Переживала, что будут шрамы, сейчас прошло две недели после операции и очень аккуратно все!! Спасибо!! Всем рекомендую!!