Лікарі андрологи в Запоріжжі (Дніпровський район)

Мирослава
Прекрасна людина, і не тільки як професіонал, але і як людина. Має в своєму розпорядженні дуже хорошу та сучасну апаратуру. Розмову веде із упевненістю та знанням своєї справи, що безперечно заспокоює, так як упевнена що віддаєшся у професійні руки. В подальшому буду і надалі консультуватися у нього!
13 грудня '19 г.
Уролог, андролог
Лікар спеціалізується на консервативному та хірургічному лікуванні урологічних патологій. Щорічно проводить сотні урологічних операцій. Виконує естетичні операції та протезування статевого члена при імпотенції. Лікує цистит, еректильну дисфункцію, аденому простати, простатит, сечокам'яну хворобу, пієлонефрит та уретрит.
Реабілітолог, остеопат, масажист
Лікар проводить сеанси остеопатії, краніо-сакральної терапії, біо-енергетичний апаратний масаж тіла (з ефектом, подібним до акупунктури, масажу гуаша, туйну, моксо- і вакуумної терапії), остеопатичний лімфодренажний масаж, скульптуруючий масаж, скульптуруючий масаж.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Запоріжжя вул. Сержанта Медведєва, 12 р.Дніпровський