Лікарі ендокринологи в Запоріжжі (Дніпровський район)

Ірина
Дуже хвилювалась, що не встигну розповісти лікарю про все, що тривожить. Але виявилось, що Олена Анатоліївна дуже уважна, зацікавлена в результаті та чудово розбирається в сучасних напрямках лікування проблем із щитоподібною залозою. Окрім того. якщо згадати, що слово лікує, то тут лікарю вдалось це підтвердити. Після того, як мені 3 роки тому було призначена гормонотерапія,іншим, доволі відомим лікарем, я відмовилась від неї і тепер з'ясувалось, що зробила правильно. Щиро вдячна за увагу та обговорення всіх аспектів, які мене турбували. Додатково зазначу, що КСМ - це просто найсучашніша та найприємніша клініка нашого міста. Ви зробили мій день!
30 листопада '-1 г.
Очень хороший доктор! Специалист своего дела!
Прекрасный врач! Доверяю ей на 100%
Ендокринолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з ендокринологічними захворюваннями. Проводить консультування та ведення вагітних з ендокринною патологією. Приймає пацієнтів з вузловим зобом, цукровим діабетом і аутоімунним тиреоїдитом. Також лікує остеопороз, нецукровий діабет, надпочечниковую недостатність, ожиріння та синдром хронічної втоми.