Лікарі гінекологи в Запоріжжі (Дніпровський район)

Анастасія
Супер лікар! Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Тетяна
Гарна европейска клініка, зручно, чисто професійний та привітний персонал Велике дякую найкращому лікарю гінекологу Олійник Н.С.
14 березеня '20 г.
Хочу выразить благодарность врачу акушеру-гинекологу Олейник Наталье Сергеевне за высокий профессионализм, внимательное и доброжелательное отношение к пациентам, за терпение и подробные ответы на все вопросы и за Ваше всегда хорошее настроение! Мне была проведена гистерорезектоскопия, удаление полипов. Операция прошла успешно, без проблем и последствий. Спасибо, Вы профессионал своего дела !
10 березеня '20 г.
Надежда
Была у Олейник Натальи Сергеевны на проф.осмотре. Все очень понравилось, компетентный доктор, очень вежливая и внимательная! Вежливый персонал и очень приятные девочки на ресепшн! Всем рекомендую!
18 грудня '19 г.
Акушер-гінеколог
Кандидат медичних наук, спеціалізується на комплексному усунення патологій репродуктивної системи. Розробляє індивідуальний план ведення вагітності. Допомагає в плануванні, працює з гормональної корекцією. Володіє сучасними технологіями проведення омолоджуючих процедур інтимних зон.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії гінекологічних патологій. Виконує відеокольпоскопію та діагностичну гістероскопію. Лікує ендокринні порушення, безпліддя, патології ендометрія, міому матки, кісти яєчників, бартолініт. Здійснює ведення вагітності.
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на лікуванні гінекологічних патологій, зокрема, запальних процесів та інфекцій, що передаються статевим шляхом. Використовує сучасні підходи в лікуванні захворювань шийки матки та порушень менструального циклу. Виконує відеокольпоскопію, володіє методами інтимної пластики.