Лікарі вертебрологи в Запоріжжі (Дніпровський район)

Ірина
Звернулася Валерія Вікторовича ,бо боліла спина.В мене сколіоз, як виявилося вроджений. Після 5 сеансів,я живу без болю!!!Навіть вдалося вирівняти викривлення приблизно на 7-8 градусів!Візуально і по відчуттям стало набагато легше.Взагалі, Навіть після 1го сеансу,є полегшення.це якесь диво!прийду на коррекційні сеансы. Дууже рекомендую лікаря! Дякую Вам за вашу працю!!
Дмитрий
Долгое время болела спина, за 4 сеанса боли ушли. Огромное спасибо!
Данил
Мастер своего дела,рекомендую !
Букур Дмитрий
Очень беспокоила спина,обратился к Валерию Викторовичу,мою проблему решил за 4 сеанса.Отличный специалист,который знает свое дело.Рекомендую.
Ветебролог, Реабілітолог, Ортопед
Лікар-вертебролог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується також в області реабілітології. Займається відновлювальних лікуванням. Веде консультативний прийом в якості масажиста і вертебрології. В роботі використовує методики мануальної терапії. Діагностує і лікує недуги кістково-м'язової системи, включаючи остеохондроз і викривлення хребта.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Запоріжжя вул. Сержанта Медведєва, 12 р.Дніпровський