Лікарі реабілітологи в Запоріжжі (Дніпровський район)

Ірина
Звернулася Валерія Вікторовича ,бо боліла спина.В мене сколіоз, як виявилося вроджений. Після 5 сеансів,я живу без болю!!!Навіть вдалося вирівняти викривлення приблизно на 7-8 градусів!Візуально і по відчуттям стало набагато легше.Взагалі, Навіть після 1го сеансу,є полегшення.це якесь диво!прийду на коррекційні сеансы. Дууже рекомендую лікаря! Дякую Вам за вашу працю!!
Дмитрий
Долгое время болела спина, за 4 сеанса боли ушли. Огромное спасибо!
Данил
Мастер своего дела,рекомендую !
Букур Дмитрий
Очень беспокоила спина,обратился к Валерию Викторовичу,мою проблему решил за 4 сеанса.Отличный специалист,который знает свое дело.Рекомендую.
Ветебролог, Реабілітолог, Ортопед
Лікар-вертебролог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується також в області реабілітології. Займається відновлювальних лікуванням. Веде консультативний прийом в якості масажиста і вертебрології. В роботі використовує методики мануальної терапії. Діагностує і лікує недуги кістково-м'язової системи, включаючи остеохондроз і викривлення хребта.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Дієтолог, Реабилитолог, лікар ЛФК
Лікар-дієтолог надає послуги зі складання спеціального плану харчування, консультує з питань застосування оздоровчих процедур для контролю за вагою. Доктор також спеціалізується в області реабілітології, кінезіотерапії (лікування рухом), має підготовку в якості інструктора ЛФК, проводить сеанси йоги.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Реабілітолог, масажист, кінезіолог, інструктор ЛФК, Фізичний терапевт
Подяка Від Управління освіти Енергодарської міської ради
Записатися на прийом2 онлайн записи
Реабілітолог, остеопат, масажист
Лікар проводить сеанси остеопатії, краніо-сакральної терапії, біо-енергетичний апаратний масаж тіла (з ефектом, подібним до акупунктури, масажу гуаша, туйну, моксо- і вакуумної терапії), остеопатичний лімфодренажний масаж, скульптуруючий масаж, скульптуруючий масаж.
Записатися на прийом1 онлайн запис