Ткаченко Дмитро Леонідович

Невропатолог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на лікуванні порушень з боку центральної нервової системи. Проводить комплексну терапію неврозу, невриту, радикуліту, профілактику інсульту. Усуває головні болі, дискомфорт в хребті, ліквідує остеохондроз. Широко застосовує ін'єкційні методики.
Запоріжжя вул. Дніпровська, 24 (вхід з боку вул. Олександрівській) р.Олександрівський

Дмитрий
Друг посоветовал даную клинику. Всем очень доволен, приветливый персонал, приятная атмосфера! Отдельно хотел бы выделить доктора Невропатолога Ткаченко Дмитрия Леонидовича, все было вполне доступно и понятно, ушёл с улыбкой и хорошим настроением!
Виталий
Очень понравилась клиника, впечатление много позитивных.Очень дружный персонал,добрый, отзывчивый.Хорошые врачи.Особенно хочу сказать спасибо своему лечащему врачу Ткаченко Дмитрий Леонидович.Очень приятный,отзывчивый,понимает все с полу слова.Клинике хочу пожелать процветания.
Станислав
Хороший центр. Персонал ввічливий. Устаткування сучасне. Лікар невролог Ткаченко, який попався мені - дуже сподобався, все пояснив, дав поради, програму лікування та результати аналізів, досліджень отримав в свій електронний кабінет на сайті. Зручно, дякую
Посетила сегодня клинику Святого Николая. Осталась очень довольна. персонал очень чуткий, внимательный и профессиональный. Молодцы! Благодарность всем девочкам на рецепшене, врачу невропатологу Ткаченко Дмитрию Леонидовичу и травматологу Диденко Инне Владимировне. Обслуживание организовано четко, оперативно, профессионально. Спасибо всем!
Ксюша
06 квітня '20р.
Спасибо большое доктору ткаченко за моё выздоровление, очень благодарна ему, отличный специалист, все разъяснил чётко и понятно

• 2004 р. — Запорізький медичний державний інститут.

• 2010 р. — Курси "Остеопороз. Клінічні аспекти" (Запоріжжя).
  • 2015 р. — Семінар "Мезотерапия в клінічній і естетичній медицині" (Київ).
  • 2016 р. — Практична конференція "Implementation modern treatment of diseases of the nervous system" (Київ).
  • 2017 р. — Майстер-клас "Блокади при болях" (Київ).
  • 2017 р. — Модульна програм (5 майстер-класів) від Всеукраїнської школи неврологів (Київ).
  • 2018 р. — 3-й Західноєвропейський конгрес з болю (Київ).
  • 2019 р. — Практична конференція "Медикаментозна і хірургічна профілактика і лікування ишемическиих хвороб мозку" (Запоріжжя).
  • 2019 р. — Тематичний семінар "Головний біль і когнітивні розлади" (Дніпро).

• Всеукраїнська асоціація неврології і рефлексотерапії.
  • Українська асоціація клінічної і естетичною мезотерапии.