Сторінка 2. Психологи в Одесі

Павел
Толковый доктор. Реально помогает. Рекомендую.
14 травня '16 г.
Антонина
Спасибо за проведенный курс лечения. Благодаря Вам я чувствую себя намного лучше.
15 вересня '16 г.
Лилия
Чудестный доктор. Помогает пережить сложные ситуации в жизни.
28 травня '16 г.
Дмитрий
Большое спасибо за оказанную помощь. Благодаря пройденному курсу консультаций я стал чувствовать себя намного легче.
23 серпня '16 г.
Врач очень тактичная, помогла мне справиться с проблемой, которая мучила меня уже долгое время.
25 червеня '16 г.
Денис
Очень приятная врач. Помогла нам с женой сохранить семью. Очень благодарен ей за помощь!
28 вересня '16 г.
Психолог
Спеціаліст Філіппова Катерина Володимирівна - психолог. Досвід роботи 16 років. Спеціалізується на вирішенні складних психологічних проблем. Працює над сімейними відносинами, дитячо-батьківським взаєморозумінням. У своїй практиці використовує казкотерапію, психоаналіз. Спеціалізується на тілесно-орієнтованому лікуванні.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 800/600 грн.
Терапевт, сімейний лікар, психолог
Лікар займається лікуванням гострих та хронічних захворювань внутрішніх органів, хронічних нейровірусних інфекцій, поєднаної нейровірусної інфекції, аутоімунних захворювань, цукрового діабету другого типу та його ускладнень, гіпертонічної хвороби та вторинних гіпертоній. Проводить постановку діагнозу та лікування синдрому хронічної втоми, невідомої тривалої гіпертермії. Займається веденням та підтримкою геронтологічного пацієнта, пацієнтів з РАС.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психотерапевт, мед. психолог
Методи роботи: гештальт терапія, когнітивна терапія, майнфулнес, EMDR, біосугестія, арт терапія, сімейна терапія. Діти: від 15 років.
Психотерапевт, гіпнолог, психолог
Психолог, психотерапевт
Психолог, психотерапевт
Лікар Дятлова Ірина, спеціалізується на клінічній психології та психотерапії. Виконує лікування різних патологічних залежностей, надає допомогу в подоланні травмуючих стресових ситуацій. Має другу кваліфікаційну категорію.
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7 р.Київський
Медичний психолог
Психолог
В роботі використовує методи: метакогнітівного терапії, когнтівно-поведінкової терапії, схема-терапії, позитивної психотерапії, нейропсихології, практики усвідомленості, медитації. Працює з тривожними розладами, фобіями, панічними розладами, депресіями, травмами, фахівець з роботи з самооцінкою, психосоматикой, кризами, проблемами в стосунках, птср, а також порушеннями роботи головного мозку. Проводить нейропсихологічну реабілітацію і корекцію.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Практичний психолог