Сторінка 4. Приватні лікарі в Одесі

Aleksa
Наконец-то появилась свободная минута! Хочу оставить отзыв !! Чудесный, замечательный, и профессиональный пластический хирург Гомес Максим Максимович!!! Я очень благодарна ему , и его команде за прекрасную выполнимую работу . Мега профессионал своей работы!! Операция прошла хорошо, абсолютно не было не каких боли и дискомфорта. Вежливый и внимательны персонал . Спасибо вам , я счастлива.
30 листопада '-1 г.
Хочу сказать большое спасибо Гомесу Максиму Максимовичу! Я долго решалась на пластику век, и так же долго искала врача, была даже на двух консультациях перед тем, как попала в Оксфорд Медикал. Максим Максимович приятный и грамотный врач, много времени уделил, всё доступно объяснил, ни на чём не настаивал, кроме того чтобы я хорошо обдумала своё решение) Всё же я решилась и доверилась его рукам и клинике, и теперь я счастлива! Прошёл месяц после операции, всё зажило и я помолодела минимум на 10 лет.
Дарія
Все сподобалося, лікування підібрали, лікар дуже уважна. Вислухала, все розпитала, не тільки про дану проблему, а й підказала по інших напрямках. Завдячую Олені Валентинівні своїм здоров'ям! Буду звертатися і надалі! Дякую Вам!
21 березеня '20 г.
Дерматокосметолог
Прийом проводить дерматолог Мороз Олена Валентинівна. У компетенції лікаря весь спектр процедур, включно з контурною пластикою, ін'єкційною терапією, биоревитализацією, армування нитками, пламоліфтінгом, мезотерапією і т.д.
Хірург, пластичний хірург
Лікар спеціалізується на блефаропластиці, отопластиці, ліпосакції і липофилинг. Займається виправленням форми і розмірів грудей і соска. Виконує пластику пупка, підтяжку губ і брів. Бере активну участь у міжнародних конгресах, науково-практичних конференціях і майстер-класах.
Лікар УЗД
Консультація от 250
Інфекціоніст, гепатолог, гастроентеролог
Викликати лікаря додому
Професійний лікар-інфекціоніст вищої категорії з багаторічним досвідом, Трофименко Роман Валентинович, видатний фахівець в області вивчення механізмів патогенезу, діагностики та лікування захворювань печінки. Проводить консультування і лікування пацієнтів з хронічними вірусними гепатитами B (HBV), C (HCV), токсичними ураженнями печінки, жировий гепатоз, стеатогепатит, TORCH - інфекцією (CMV, VEB) і іншими інфекційними захворюваннями.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-28
Одеса вул. Миколи Боровського, 28-К, офіс 307 р.Хаджибейський
Акушер-гинеколог
Доктор Кушнир Галина Юрьевна – акушер-гинеколог. Опыт работы 4 года. Специализируется в области гинекологии. Проводит сложную терапию воспалительных и инфекционных заболеваний репродуктивной системы. Устраняет патологии шейки матки. Восстанавливает менструальный цикл, лечит аномальные кровотечения. Устраняет доброкачественные и предраковые образования.
Хірург, пластичний хірург
Костянтин Романович Гванцеладзе проводить консультації в галузі пластичної хірургії. Проводить ліпоксація стегон, сідниць і живота, контурну пластику обличчя, блефаропластику, ліполіфінг, мезотерапію, збільшення губ гелем, пластичні операції зі збільшення і зменшення молочної залози та багато іншого.
Гастроэнтеролог, Терапевт, Гепатолог
Світлана Василівна спеціалізується в області гастроентерології та терапії. Доктор проводить діагностику і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, верхніх і нижніх дихальних шляхів, оформлення медичної документації. Лікує гастрит, коліт, ГРВІ, пневмонію, грип та ін.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Одеса вул. Академіка Вільямса, 59 К р.Київський
УЗД-спеціаліст
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Займається вивченням стану органів малого таза, печінки, шлунка, маткової порожнини, сечового міхура, нирок і надниркових залоз. Відстежує динаміку змін в органах на тлі призначеної терапії.
Одеса вул. Академіка Вільямса, 59 К р.Київський
Уролог
Лікар-уролог другої кваліфікаційної категорії, виконує ультразвукове обстеження органів урогенітальної області, лікує гострий цистит, пієлонефрит, простатит, аденому передміхурової залози, передчасне сім'явиверження і еректильну дисфункцію. До Катерини Миколаївни слід звернутися при появі болю в поперековій ділянці, патологічних виділеннях з уретри і нетриманні сечі.
Гастроентеролог
Лікар лікує гастрит, холецистит, виразкову хворобу, синдром подразненого кишечника, дуоденіт, панкреатит та інші захворювання травної системи.