Хрипун Сергій Григорович

Дерматовенеролог
лікар вищої категорії
Лікар Хрипун С. Г., дерматовенеролог вищої категорії. Займається діагностикою та лікуванням різних дерматовенерологічних захворювань, грибкових уражень шкіри. Проводить біопсію шкіри і лазерне видалення бородавок.

Дмитрий
Качество обслуживания, конфиденциальность, быстрый результат – вот поэтому я и обращаюсь при необходимости к Хрипуну. Проверено не раз!
Николай
Даже одна консультация у Сергея Григорьевича поможет больше, чем неделя хождений по другим врачебным кабинетам. Убедился в этом на собственном опыте.
Валерия
Сергей Григорьевич — отличный доктор! Всегда находит решение любых моих проблем, все подробно рассказывает, всегда приятно приходить к нему на приём. Огромное спасибо! Буду обращаться еще!

• Закінчив Кримський медичний інститут (м.Сімферополь) в 1995 р.
  • Атестація за спеціальністю дерматовенерологія в 1997 р в Одеському державному університеті.

• Курси підвищення кваліфікації в 2002, 2006, 2011 рр..в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (м.Київ).

• Резидент (член) Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів.
  • Резидент (член) Української Академії дерматовенерол