Коцар Віктор Дмитрович

Хірург, Флеболог, Проктолог
Лікар вищої категорії
Лікар Коцар Віктор Дмитрович, хірург вищої категорії, флеболог, проктолог. Здійснює діагностику й лікування судин і колопроктологічних захворювань. Проводить лазерну флебектомію, резекцію, аноскопію та інші процедури.

Как врач он знающий, но за свои деньги у него все нужно тянуть с языка.
Антон
Виктор Андреевич опытный врач. Обратился к нему, он мне помог, знает и умеет лечить в щадящем режиме. Обращайтесь к нему не пожалеете!
Вячеслав
Нет, лечить в нашей поликлинике геморрой я не рискнул. Обратился к Виктору Дмитриевичу - опытнейший проктолог, знает и умеет лечить в щадящем режиме и условия у него хорошие.
Виталий
Виктор Андреевич авторитетный и опытный врач. Обращался к нему, всегда мне помогал.

• У 1977 році закінчив факультет підготовки лікарів для ВМФ СРСР, Військово-Медичної Академії іменні С. M. Кірова, м. Ленінград. Свою медичну кар'єру розпочав лікарем військової частини на Крайній Півночі.
  • З 1984 по 1986 рр. проходив навчання на факультеті удосконалення лікарів ВМА ім. Кірова в Ленінграді, де протягом 2 років поглиблено вивчав хірургію, травматологію, ангіохірургію, проктологію та інші спеціалізовані хірургічні науки.
  • У 2002 р. Завершив свою військову кар'єру у званні полковника Війс