Ткачук Руслан Григорович

Психолог, Психотерапевт, Гештальт-терапевт
Консультація онлайн 1200
Руслан Григорович надає послуги психолога, психотерапевта гештальт-терапевта. Проводить разові консультації психолога й індивідуальну тривалу психотерапію, бізнес-тренінги, групову психотерапію, організаційне консультування, тематичні тренінги, індивідуальне консультування підлітків з 13 років. Надає психологічну допомогу парам, дітям разом з батьками. Працює з особистісним розвитком, складними емоційними станами, проблемами у стосунках (сімейні, жіночо-чоловічі, дитячо-батьківські, робочі, дружні). Допомагає впоратися зі стресами, страхами, фобіями, депресією, панічними атаками та ін.

Миколаїв вул. Китобоїв, 16 (пов. 3, офіс 311) р.Інгульський

Регина
Проблемы в семейной жизни и с работой ввели меня в состояние депрессии. Сестра посоветовала обратиться к Руслану Григорьевичу. Он смог помочь мне, вывел из этого ужасного состояния. Сейчас я чувствую себя на много лучше и могу радоваться мелочам.
Ткачук Руслан Григорьевич занимался с нашим пятилетним гиперактивным сыном. Мы перестали справляться с ним дома, воспитатели детского сада тоже жаловались на его поведение. Решили проконсультироваться у опытного специалиста, Руслана Григорьевича. После его бесед поведение сына улучшилось. Также он дал нам полезные рекомендации.

• 1999 р. — Український Державний Морський Технічний Університет.
  • 2014 р. — Московський інститут Гештальта та Психодрами.

• Московський інститут Гештальта та Психодрами.
  • Київський інститут Гештальта та Психодрами.

• Член Асоціації Гештальта та Психодрами.
  • Член Асоціації Гештальт Тренерів України.