Лікарі психотерапевти в Києві (метро Житомирська)

Алла В.
Уже на першому сеансі лікар, допомогла мені зрозуміти проблему моєї дитини, та детально розібрали одну з них. Дуже професійний лікар. Перший сеанс сподобався як мені, так і дитині. Уже записалися на наступний. Буду рекомендувати лікаря.
02 березеня '20 г.
Olga
Юлія Леонідівна дуже приємна людина, відразу ж завойовує прихильність до себе. Сподобалася структурованість сесії і професійний підхід, використання різних методик. Дитині вона також сподобалася. Впевнений, що з таким лікарем результат буде позитивний.
19 березеня '20 г.
Тетяна Марковна
Галиночка очень приятная девушка, хоть и молодой, но очень грамотный невролог. Помогла мне с моими болячками разобраться и привести себя в нормальное состояние. Сейчас у нее продолжаю лечение, пока все нравится.
02 лютого '17 г.
Галина Викторовна помогла справиться с тяжелой депрессией, связанной с увольнением и переменой места жительства.
19 грудня '16 г.
Психотерапевт, Психолог
Лікар працює Онлайн. Сеціалізіруется на діагност психологічних, психічних і поведінкових розладів прикордонного спектру, психотичних розладів. Проводить психокоррекцию і психотерапію. Веде прийом дітей з 14 років і дорослих.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація онлайн від 1200
Невролог, Психотерапевт, УЗД-спеціаліст
Доктор Андоні Галина Вікторівна, невролог, психоневролог другої категорії. Проводить діагностику і лікування різних психоневрологічних захворювань. Надає послуги ультразвукової доплерографії судин голови та шиї.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Психіатр, Нарколог, психотерапевт
31 рік досвіду
Доктор Савенко Дмитро Вікторович лікар вищої категорії спеціалізується в психіатрії, психотерапії і наркології. Надає послуги в допомозі при стресах, порушеннях сну, тривоги, депресії, сімейних, міжособистісних проблемах, сексуальних розладах, зниженні маси тіла. Так само робить супровід при соматичних, психічних, психосоматичних розладах. Робить підбір індивідуальних методів лікування з урахуванням конфіденційності, анонімності, допомагає після попередніх невдалих спробах лікування.
Невролог, Рефлексотерапевт
Лікар-невролог, рефлексотерапевт, має вищу категорію, президент асоціації лікарів і вчених України. Займається виявленням та лікуванням порушень роботи нервової системи, захворювань ОДА. Володіє методиками внутрішньосуглобових ін'єкцій, паравертебральних блокад і акупунктури.
Невролог, вертебролог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із неврологічними захворюваннями. Займається фізичною реабілітацією хворих після інсульту. Лікує міжхребцеві грижі, міофасціальні болі, запаморочення, порушення пам'яті та уваги, невропатії лицевого нерва, панічні атаки та депресію.