Лікарі ревматологи в Києві (метро Житомирська)

Врачи профи, высшей класс. очень удобная локация клиники, удобно, что есть парковка. Всё , Очень понравилось по потребности будем ещё обращаться . Отдельное Спасибо доктору Ревматологу Семенюку Василию Андреевичу !
18 квітня '21 г.
Мені сподобалася чіткість викладу стратегій лікування. Вона мені призначила попередні обстеження, та лікування. Приємне враження, доброзичлива, зайвого нічого не призначила. Уважно провела огляд. Прийомом залишилась задоволена!
01 лютого '20 г.
Антоніна
Лікар мені дуже сподобався. Це єдиний лікар, з чотирьох, який призначив мені нормальне, ефективне лікування. Це дозволило мені припинити прийом знеболюючих препаратів. Щиро вдячна лікарю за відповідальне ставлення до мого здоров'я.
10 березеня '20 г.
Петр С.
Лечилась у этого специалиста со своим больным коленом. Результат потрясающий. Спасибо врачу за помощь.
24 грудня '16 г.
Ревматолог
Ревматолог надає послуги з лікування артрозів плечового та колінного суглобів. Консультує, займається діагностикою та лікуванням остеопорозу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх м.Житомирська32м.Святошин247м. Академмістечко236
Ревматолог
Лікар ревматолог займається лікуванням захворювань суглобів і хребта, сполучної тканини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
21 рік досвіду