Лікарі мамологи в Києві (метро Житомирська)

Яна
Большая благодарность Пухликову Алексею Александровичу! Приятный и добрый. Профессионал и просто врач от Бога! Мне очень повезло, что я попала именно к этому врачу!
30 листопада '-1 г.
Пухликов Алексей Александрович врач от Бога , для меня диагноз меланома звучало как приговор, но с этим врачом мы прошли все от операции до результатов гистологии вместе ! И Слава Богу все обошлось и результат я здоровая:) Он такую пластику сделал после удаления меланомы, что даже знатные хирурги профессора удивились его мастерству! Очень ему благодарная!!
Мамолог-онколог
Лікар займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань молочних залоз. Призначає ефективну терапію при виявленні онкології. Робота з пацієнтами ведеться в індивідуальному порядку. Основна спеціалізація лікаря - лікування доброякісних і злоякісних утворень, усунення лактостазу і маститу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Мамолог, онкохірург, пластичний хірург
Пластичний хірург , що проводить операції на обличчі та тілі. Автор понад 10 наукових робіт
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Онколог, онколог-мамолог
21 рік досвіду
Акушер-гінеколог
Хірург-онколог
Пластичний хірург
Лікар спеціалізується в області пластичної хірургії. Виконує верхню та нижню блефаропластику, мініабдомінопластику, маммопластику, хейлопластику. Проводить малі хірургічні операції, підтяжку обличчя, тредліфтінг, видалення жирових тел Біша. В роботі використовує апаратні методики.
Записатися на прийом1 онлайн запис