Лікарі кардіологи в Києві (метро Житомирська)

Кирилл Д.
Насправді прийом у лікаря мене приємно здивував. Максимально професійна людина. Який доступною мовою пояснює, що дуже важливо, для людини не зв'язаною з медициною. В майбутньому буду звертатися лише до неї! Однозначно можу рекомендувати!
25 лютого '20 г.
Лейла
Все на високому рівні, лікар шанобливо, уважно поставився до нас. Перевірив всі аналізи за останні пів року. Видно, що лікар зацікавлений в тому, щоб вирішити проблему. З дитиною спілкувався вільно, одразу знайшла підхід. Звертайтесь!
16 лютого '20 г.
Ангелина
В клинике "Юлия" была первый раз, делала УЗИ сердца, была на приеме у кардиолога Тищенко Владимира Владимировича. Врач внимательный , знающий специалист, никаких лишних назначений, все корректно и грамотно. Буду рекомендовать своим знакомым. Клиника и персонал тоже оставили приятные впечатления.
02 листопада '19 г.
Ангелина
02 листопада '19 г.
Кардіолог, Терапевт
Лікар-кардіолог, терапевт має другу кваліфікаційну категорію, займається проблемами кардіології та терапевтичного лікування. Надає послуги ехокардіографії і лікування різних захворювань серця і судин. Зокрема, для обстеження використовує методи електрокардіографії і холтерівського моніторування. Володимир Володимирович спеціалізується також на реабілітації хворих, які перенесли інфаркт.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Кардіолог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на лікуванні вроджених і набутих патологій серцево-судинної системи. Проводить діагностичні заходи щодо визначення функціонального стану і можливих відхилень. Розробляє індивідуальний план лікування ішемічної хвороби серця, інфаркту, стенокардії, тахікардії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-29
Кардіолог
Лікар другої категорії Кабрель А. В. проводить діагностику й ефективне лікування захворювань кардіологічного профілю. Займається лікуванням таких захворювань, як запальні ураження серця, серцева недостатність, порушення серцевого ритму, аневризми. Володіє методами ранньої діагностики хвороб серця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Кардіолог
Лікар кардіолог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні ішемічної хвороби серця, стенокардії, гіпертонічної хвороби, аритмії та інших захворювань серцево-судинної системи. Лікар проводить зняття ЕКГ та аналіз даних, холтер ЕКГ тощо.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2 м.Оболонь367м.Почайна3511
Кардіолог
Займається діагностикою та лікуванням кардіологічних захворювань. Проводить ехокардіографію, терапію невідкладних станів. Має публікації у наукових фахових виданнях.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх м.Житомирська32м.Святошин247м. Академмістечко236
Кардіолог, терапевт
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-29
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Сімейний лікар, кардіолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та терапією захворювань органів дихальної, серцево-судинної і травної систем. Здійснює прийом дорослих і дітей. Виконує добове моніторування артеріального тиску та електрокардіографію. Лікує ангіну, бронхіт, грип, риніт, гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця та серцеву недостатність.
Терапевт, кардіолог, лікар ультразвукової діагностики
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Здійснює прийом пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, аритмією, стенокардією, гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця та гастритом. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці.
Консультація від 550 грн
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт