Ткаченко Юлія Леонідівна

Психотерапевт, Психолог
Лікар вищої категорії
Консультація онлайн від 1200
Лікар працює Онлайн. Сеціалізіруется на діагност психологічних, психічних і поведінкових розладів прикордонного спектру, психотичних розладів. Проводить психокоррекцию і психотерапію. Веде прийом дітей з 14 років і дорослих.

Olga
Юлія Леонідівна дуже приємна людина, відразу ж завойовує прихильність до себе. Сподобалася структурованість сесії і професійний підхід, використання різних методик. Дитині вона також сподобалася. Впевнений, що з таким лікарем результат буде позитивний.
Алла В.
Уже на першому сеансі лікар, допомогла мені зрозуміти проблему моєї дитини, та детально розібрали одну з них. Дуже професійний лікар. Перший сеанс сподобався як мені, так і дитині. Уже записалися на наступний. Буду рекомендувати лікаря.

• 1997 р. — Київський національний університет ім. Тараса Шевченка спеціальність "Практичний психолог".

Лікар-психолог, психотерапевт займається лікуванням захворювань

• безсоння;
  • вегетосудинна дистонія;
  • депресія;
  • неврастенія;
  • обсесивно-компульсивний розлад;
  • панічні атаки;
  • панічний розлад (епізодична пароксизмальна тривога);
  • посттравматичний стрес;
  • рекурентний депресивний розлад.