Лікарі пластичні хірурги в Києві (метро Житомирська)

У Подорожнего я поставила свои первые два импланта. Была удивлена таким уровнем стоматологии в клинике пластической хирургии Certus. Доктор работает очень деликатно и аккуратно. Чистота инструмента, кабинет, оборудование - все на высоте! Буду обращаться при необходимости еще.
Анастасия
Делала у Антона Владимировича Подорожнего зубные импланты. Встретил меня с улыбкой, успокоил, озвучил плюсы и минусы. Как все происходило: после обследования, изготовили слепок, далее вживили имплант (это, кстати, вообще не больно), потом мне прилепили временную коронку, чтоб я могла хоть как-то улыбаться, так я ходила полгода. А когда уже имплант прижился – поставили постоянную коронку. Результатом я довольна. Антон Владимирович – настоящий профи своего дела, опытный хирург с большим стажем, внимательный, понимающий! Рекомендую!
Катерина
Доктор с большой буквы. Очень нежно и быстро удалил все зубы мадрости, проконсультировал по дальнейшим действиям, сказал,нужно обратиться к ортодонту, дал высоквалифицированную консультацию и осмотр после операции.
Нина
У меня уже наступил тот возраст, когда показаны пластические операции. Долго выбирала себе хирурга, но по многочисленным отзывам остановила свой выбор на Андрее Валерьевиче Пасечник. Он использовал методику инъекционной косметологии. Результат минус 10 лет. Я рада.
23 листопада '16 г.
Хірург, Пластичний хірург
21 рік досвіду
Доктор Пасічник Андрій Валерійович спеціалізується на пластичної хірургії. Використовує в роботі лазерні технології, методики ін'єкційної косметології, здійснює контурну пластику. Виконує такі процедури, як підтяжка обличчя і ліпосакція. Крім того, надає послуги видалення келоїдних рубців.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Щелепно-лицьовий хірург, Пластичний хірург
Доктор Подорожний Антон Володимирович спеціалізується на оперативному лікуванні зубних хвороб. Компетентний в щелепно-лицевої хірургії. Проводить видалення зубів, в тому числі зубів мудрості, ретирувалися і сверхкомплектних. Крім того, видаляє капюшони зубів мудрості. Консультує, висловлює другу думку щодо доцільності проведення хірургічного втручання і оптимальної техніки його виконання. Складається в Асоціації імплантологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Пластичний хірург
Лікар спеціалізується в області пластичної хірургії. Виконує верхню та нижню блефаропластику, мініабдомінопластику, маммопластику, хейлопластику. Проводить малі хірургічні операції, підтяжку обличчя, тредліфтінг, видалення жирових тел Біша. В роботі використовує апаратні методики.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Отоларинголог, пластичний хірург
Лікар займається лікуванням захворювань ЛОР-органів консервативними і хірургічними методами. Виконує септопластику, ринопластику, ендоскопічну гайморотомію, тимпанопластику і операції на зв'язках. В роботі використовує найновіші протоколи лікування ЛОР-захворювань.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Київ вул. Святошинська, 3 А м.Святошин103м.Житомирська224