Лікарі педіатри в Києві (метро Житомирська)

Роман
дуже тактовний, людина, котра добре знає свою справу, проблему розглядає комплексно, зважаючи сукупність усіх факторів, рекомендую! після візиту залишились лиш позитивні враження. дякую Вам
30 листопада '-1 г.
Іван Іванович
Дуже рекомендую Олександра Сергійовича.Дуже уважний,робив мені гастроскопію,людина на своєму місці.Лікар від Бога.
30 листопада '-1 г.
К выбору педиатра мы отнесли тщательно, читали отзывы, расспрашивали мамочек. Решили наблюдаться у Евгении Альбертовны, и не зря. Это очень хороший специалист, мастер своего дела. Рекомендуем.
07 січня '20 г.
Александр
Хочу сказать спасибо Александру Сергеевичу за помощь! В государственной клинике меня напугали до полуобморока и назначили операцию, на самом деле оказалось не все так страшно. Консервативное лечение тоже помогло.
08 січня '20 г.
Проктолог, Ендоскопіст
Лікар займається обстеженням проктологічних пацієнтів і спеціалізується на малій проктології. Виконує аноскопію, ректороманоскопию, езофагогастродуоденоскопія. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Педиатр
Педіатр, невропатолог дитячий
41 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на лікуванні та діагностиці соматичних, інфекційних, неврологічних хвороб. Займається профоглядами та вакцинацією. Здійснює аускультацію, перкусію, люмбальну пункцію, імунізацію.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Ендоскопіст
Лікар здійснює ендоскопічні дослідження (гастроскопії, колоноскопії) дорослим та дітям з 10 років, бере біопсії, проводить тест на хелікобактер.
Записатися на прийом1 онлайн запис
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на планових оглядах дітей першого року життя. Займається оцінкою основних показників, зокрема, ваги і зростання. Оцінює загальний стан, напрямки на лабораторні і діагностичні дослідження. Лікує гострі респіраторні та вірусні захворювання. Приймає в плановому порядку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює ведення дітей до 1 року, консультує з приводу грудного вигодовування і вакцинації. Лікує захворювання органів дихання, дитячі інфекційні хвороби, патології органів сечостатевої системи. Приймає пацієнтів з ГРВІ, бронхіт, ларингіт, риносинуситом, харчовими отруєннями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація
Педіатр
Лікар педіатр другої категорії. Надає послуги з лікування захворювань органів дихання, органів травного тракту, інфекційних захворювань пацієнтів дитячого віку. Закінчила Сумський державний університет.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Педіатр, дитячий інфекціоніст