Лікарі дерматологи в Києві (метро Житомирська)

Юлія
Мала тривалий час проблеми з облисінням. Перш ніж звернулась в цю клініку пішла лікувати волосся в більш дорогу, і , як я думала, що більш професійну клініку Tryfonova MD. Але в клініці Tryfonova MD мене долікували до ще більшого облисіння . Фото на кінець лікування у них -це фото з написом «до». Чесно кажучи, я вже думала обирати перуку . Випадково натрапила на Клініку вихідного дня і в такому стані «до» звернулась до них в липні 2023 року. Потрапила до Стецюк Ірини, після консультаціі вона призначила мені плазмоліфтінг та курси вітамінів і додатковий медичний огляд з аналізами на щитовитку. Фото після це вже результат лікування, зроблено фото у січні 2024 року. Плазмоліфтінгу було зроблено 5 процедур та пропиті пів року курси вітамінів Д, perfectil plus, колаген бьюті та омега. Лікування ще триває, ще є проблемні зони, але результат очевидний. За що вдячна лікарю Стецюк І. та Клініці вихідного дня. P/s - сюди, нажаль не можна завантажити фото, вони є у гугл відгуках про клініку.
Олена Анатоліївна
Дуже сподобалася! Професійна і дуже ПОЗИТИВНА людина. Це завжди приємно, особливо зараз. Гарний діагност.
30 листопада '-1 г.
Очень хороший врач, профессионал.Заинтересована в том, чтобы больной был здоров.Благодаря отзывам людей, записалась на прием в эту клинику и осталась очень довольна.Если Вам нужен хороший дерматовенеролог, советую прийти к Ирине Васильевне!
30 листопада '-1 г.
Все хорошо, осталась довольна доктором!
Сімейний лікар, дерматолог
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів (діти з 12 років та дорослі) із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, дихальної системи та серцево-судинної системи. Лікує ГРВІ, грип, остеохондроз, остеопороз, пієлонефрит, бронхіт та бронхіальну астму, екзему, акне, розацеа, псоріаз та інші патології.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Дерматовенеролог
Дерматовенеролог, спеціалізується на лікуванні захворювань шкіри, хвороб, що передаються статевим шляхом, а також екземи, себорейного дерматиту, псоріазу, позбавляючи та ін.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-23
Дерматовенеролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри. Проводить діагностику хвороб лампою Вуда та за допомогою дерматоскопа. Здійснює прийом дорослих та дітей. Лікує лишай, псоріаз, екзему, дерматити, демодекоз та акне. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах з дерматології.
Записатися на прийом9 онлайн записів
Дерматолог
Консультація від 650 грн
Дерматовенеролог, косметолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри у дорослих та дітей. Виконує дерматоскопію. Проводить видалення шкірних новоутворень. Лікує атопічний дерматит, псоріаз, вітіліго, розацеа, екзему, акне і постакне. В роботі використовує сучасні методики.
Дерматовенеролог, Дерматолог дитячий
Лікар проводить консультативний прийом та різноманітні процедури для діагностики та лікування пацієнта, в тому числі і лікувальні косметологічні процедури.
Хірург
Хірург, УЗД-фахівець
Хірург-онколог
Дерматовенеролог, косметолог
Хитрик Тамара Василівна — дорослий дерматовенеролог і косметолог, також спеціалізується на трихології та подології. Приймає пацієнтів з 12 років.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-23