Здорик Федір Олексійович

Директор
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Професор
Лікар-психіатр вищої кваліфікаційної категорії займається постановкою діагнозу і лікуванням різних розладів психіки, включаючи панічні атаки, тривожні стани, депресію, залежності. Володіє методами психіатрії, психотерапії, псіхосоматологіі, психоневрології. Має вчений ступінь к. М. Н. професор. Учасник міжнародних конгресів і семінарів з профільного напрямку.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013

Федор Алексеевич очень опытный специалист, и хороший человек. Не так давно приводила к нему маму. Ей очень понравился доктор, и его методики лечения. Если довольна мама, то соответственно и я. Спасибо.
Елизавета Игоревна
Неоценимо нам помог, очень благодарны всей семьей
Очень хороший доктор. Когда человек на своем месте, то у него все слажено получается.
владимир
Здорик Федор Алексеевич. Спасибо. Облегчили состояние мамы. Ушла 22 июня 2021 года. 82 года. На приеме были в апреле. Хороший специалист.

• 1983 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця (Київський медичний інститут ім. О. О. Богомольця), лікувальний факультет №1;
  • Клінічна ординатура на базі Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця;
  • Науковий ступінь — Доктор медичних наук, професор.

• 1988 р. — курси з психіатрії на базі кафедри загального удосконалення до державних інституті удосконалення лікарів;
  • 1990 р. — курси по психотерапії та медичної психології на базі кафедри психотерапії Російської медичної академії післядипломної освіти (РМАПО) (Раніше — ЦОЛІУЛ (Центральний ордена Леніна Інститут Удосконалення лікарів)) в м. Москві;
  • 1997 р. — підвищення кваліфікації на кафедрі психіатрії НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2013 р. — підвищення кваліфікації на кафедрі психіатрії НМАПО ім. П. Л. Шупика.