Зинь Дмитрий Николаевич

Отоларинголог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні ЛОР-захворювань. Лікує гайморит, риніт, ангіну, фарингіт, сірчані пробки, отит і поліпи носової порожнини. Займається вилученням з носа і вух сторонніх предметів. Виконує продування слухових труб і промивання порожнини носа.

Інга
Ми до цього лікаря і раніше ходили. Дуже любимо його, як фахівця і довіряємо йому. Уважний, ввічливий, професіонал. І не одні ми до нього звертаємося, а також багато наших знайомих, і всім він подобається. Безперечно варто відвідати його!
Соломія
Прекрасний лікар! Я в повному захваті! Ми знаємо його давно, була дочка у нього, і зять. Це лікар, якого ми просто обожнюємо, тому що він справжній кваліфікований фахівець, до нього йдеш з впевненістю в те, що він реально допоможе. Рекомендую!

• 2017 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця. Медичний факультет № 2 Спеціальність по диплому: лікувальна справа.
  • 2017-2019 рр. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. Кафедра оториноларингології на базі КЗКОР, КОКЛ.