Сторінка 3. Лікарі в Києві (Святошинський район)

Мені сподобалася чіткість викладу стратегій лікування. Вона мені призначила попередні обстеження, та лікування. Приємне враження, доброзичлива, зайвого нічого не призначила. Уважно провела огляд. Прийомом залишилась задоволена!
01 лютого '20 г.
Антоніна
Лікар мені дуже сподобався. Це єдиний лікар, з чотирьох, який призначив мені нормальне, ефективне лікування. Це дозволило мені припинити прийом знеболюючих препаратів. Щиро вдячна лікарю за відповідальне ставлення до мого здоров'я.
10 березеня '20 г.
От первого знакомства с Венерой Энверовной до заветных 2-х полосок на тесте прошло всего 1,5 месяца!!! Спасибо, что дарите нам надежду стать родителями, только удачных протоколов!!!
26 січня '18 г.
Максим и Оля
Хотим выразить от имени нашей семьи благодарность Венере Энверовне, что после обследования назначила курс лечения и дала столь необходимые рекомендации и теперь мы - родители. Наша мечта сбылась!
25 жовтня '17 г.
Ревматолог
Лікар ревматолог займається лікуванням захворювань суглобів і хребта, сполучної тканини.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог
Лікар гінеколог-репродуктолог вищої категорії, спеціалізується у лікуванні проблем безпліддя, фахівець володіє повним спектром передових репродуктологічних технологій, здійснює супутню терапію запальної і інфекційної акушерсько-гінекологічної патології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Уролог, Андролог, Сексолог
Доктор Кириченко Сергій Олександрович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається питаннями урології, андрології та сексології, проводить ультразвукову діагностику профільних органів і систем. Лікує пацієнтів з циститом і простатитом, уретритом і аденомою простати, чоловічим безпліддям. Здійснює діагностику передміхурової залози, нирок і статевого члена.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Хірург, Пластичний хірург
21 рік досвіду
Доктор Пасічник Андрій Валерійович спеціалізується на пластичної хірургії. Використовує в роботі лазерні технології, методики ін'єкційної косметології, здійснює контурну пластику. Виконує такі процедури, як підтяжка обличчя і ліпосакція. Крім того, надає послуги видалення келоїдних рубців.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Ендокринолог
Лікар спеціалізується у лабораторній та інструментальній діагностиці захворювань ендокринної системи. Лікує ожиріння, безпліддя, проводить гормональну терапію. Спеціалізується на усуненні цукрового діабету, гіпотиреозу, гіпертиреоз. Працює з патологічними порушеннями у роботі щитовидної залози.
Акушер-гинеколог
Доктор Падалко Олена Юріївна надає консультації акушера-гінеколога. Здійснює діагностику і лікування патологій шийки матки, ендометріозу, гіперпластичних процесів ендометрія, кісти і полікістозу яєчників, фіброміоми матки, захворювань молочних залоз, а також безпліддя, менструальних і менопазуальних збоїв. Володіє методикою ультразвукового дослідження, кольпоскопічного огляду. Веде прийом вагітних.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Ендокринолог
Лікар-ендокринолог, спеціалізується в області ендокринної хірургії, займається ранньою діагностикою онкологічних захворювань щитовидної залози і лікуванням. Володіє навичками аспіраційної тонкоголкової біопсії. Доктор Муратова займається діагностикою та лікуванням діабету, володіє знаннями в області дієтології. Має ступінь кандидата наук в галузі медицини. Звертатися на прийом до лікаря необхідно при виявленні вузлів щитовидної залози, при зобі, високому рівні цукру в крові, при надмірної втоми, сонливості, зміни маси тіла.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Косметолог
Доктор Яременко Неля Костянтинівна - косметолог, досвід роботи 18 років. Кваліфікація лікаря дозволяє проводити складні очисні процедури по відновленню шкірних покривів. Спеціаліст розробляє індивідуальні методи терапії. Працює над відновленням еластичності і пружності. Розробляє комплексні методики по омолодженню. Підвищує навички в області косметології. Спеціалізується на контурної пластики і мезотерапії. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Академіка Єфремова, 19 А (вхід з двору, салон краси Overage) м. Академмістечко104м.Житомирська295
Дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт, ендодонт
Спеціалізується на терапевтичній стоматології. Володіє новітніми сучасними методиками, які використовуються в дитячій стоматологічній практиці. Надає послуги в області невідкладної стоматологічної допомоги та естетичної реставрації зубного ряду. Займається ендодонтичною терапією.
Консультація бесплатно
Ортопед, Травматолог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в області ортопедії і травматології. Протягом 16 років успішно лікує артрити, артрози, остеоартрози, остеохондрози, бурсити, остеопороз, переломи, вивихи, розтягнення. Виконує артроскопію колінного суглоба і внутрішньосуглобові ін'єкції під контролем УЗД.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28