Сторінка 49. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Никита
Хороший врач, ничего плохого не могу сказать.
01 червеня '16 г.
Врач понравился. Лечение проводит очень хорошо.
14 серпня '16 г.
Руслана
Пользуемся услугами Виталия Сергеевича всей семьей, нареканий нет.
30 вересня '16 г.
Стоматолог-ортодонт
Лікар займається виправленням прикусу за допомогою брекетів, кап та елайнерів. Виконує установку металевих, керамічних та самолігуючих брекетів. Консультує з питань догляду за брекетами після установки. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах зі стоматології.
Стоматолог-ортопед
Лікар спеціалізується на протезуванні зубів. Проводить установку металокерамічних та керамічних коронок, вінірів, люмінірів. Виконує протезування на імплантатах, класичну імплантацію зубів. Консультує з питань догляду за коронками.
Стоматолог- терапевт
- Донецький медичний університет ім.М.Горького - Спеціалізація: профчистка. відбілювання зубів, лікування карієсу, лікування каналів, реставрація зубів.
Стоматолог-хірург
Лікар стоматолог-хірург. Спеціалізується на видаленні зубів, малоінвазивних методик атипового видалення зубів мудрості, ретинованих зубів. Лікар проводить зубозберігаючі операції, пластику м'яких тканин, одноетапні та двоетапні імплантації, кістково-пластичні операції та ін.
Київ вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2 м.Оболонь367м.Почайна3511
Стоматолог-ортодонт
Лікар займається виправленням прикусу з використанням знімних і незнімних ортодонтичних конструкцій (кап, пластинок, брекет-систем). Спеціалізується на ортодонтической підготовці пацієнтів перед протезуванням та імплантацією.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
Доктор спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Виконує ендодонтичне лікування каналів, атиповий видалення зубів. Проводить незнімне протезування зубного ряду (металокераміка, вініри, протезування на імплантатах). Лікує всі види карієсу, займається художньою реставрацією зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог, ортодонт
Лікар займається установкою сапфірових і керамічних брекетів. Проводить вирівнювання зубів капами. Виконує чистку зубів. Для кожного пацієнта складає індивідуальний план лікування. Спеціалізується на розшифровці ортопантомограми. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Стоматолог, ортодонт
Лікар спеціалізується на протезуванні зубів. Виконує установку брекет-систем (сапфірових і керамічних). Проводить вирівнювання зубів капами. Займається професійним чищенням зубів. Для уточнення діагнозу призначає рентгенографію зубного ряду. В роботі використовує сучасні методики і новітні стоматологічні матеріали.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями зубів. Лікує всі види карієсу, пульпіт, стоматит, зубний камінь та гінгівіт. Займається знімним та незнімним протезуванням зубів. Проводить лікування зубів під наркозом. Також виконує видалення зубів. В роботі використовує сучасні методики.
Київ вул. Олександра Олеся, 6б м.Оболонь1 ч. 18 мин15м.Сирець5513
Стоматолог
Лікар здійснює прийом дорослих та дітей із захворюваннями зубів і ясен. Проводить чистку та відбілювання зубів. Лікує всі види карієсу, пульпіт, пародонтоз, стоматит та гінгівіт. Виконує пломбування кореневих каналів. Консультує з питань вибору паст.