Сторінка 48. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Никита
Хороший врач, ничего плохого не могу сказать.
01 червеня '16 г.
Врач понравился. Лечение проводит очень хорошо.
14 серпня '16 г.
Руслана
Пользуемся услугами Виталия Сергеевича всей семьей, нареканий нет.
30 вересня '16 г.
Терапевт, ендодонтист
Професійне чищення зубів, лікування карієсу, консультації щодо підбору засобів гігієни та догляду за зубами
Стоматолог-пародонтолог
Лікар стоматолог. Спеціалізується на парадонтології. Займається лікуванням захворювань тканин пародонту, з'ясовує причини запалення, кровоточивості, набряклості ясен.
Стоматолог-терапевт, гігієніст
Лікар проводить професійне чищення зубів, видалення зубів, відновлення зуба після лікування кореневих каналів, профілактику захворювань ротової порожнини, профілактику стоматологічних захворювань, лікування не каріозних уражень порожнини рота, підбір правильних засобів індивідуальної гігієни ротової порожнини, відбілювання зубів.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Стоматолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні захворювань зубів та ясен. Виконує видалення зубного каменю, лазерне відбілювання зубів. Займається знімним протезуванням зубів. Лікує всі види карієсу, пульпіт, стоматит, гінгівіт, пародонтоз, пародонтит та інші патології.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, проводить консультативний прийом пацієнтів, огляд ротової порожнини, лікування та видалення зубів. Володіє навичками дентальної імплантації, здійснює бюгельне і незнімне протезування. Відвідує курси підвищення кваліфікації, тематичні конференції, удосконалює навички роботи.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Ортодонт
Лікар займається лікуванням порушень прикусу. Виконує установку брекет-систем. Проводить лікування за допомогою прозорих кап та мікроімплантів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Лікує утруднене носове дихання через вузьку верхню щелепу. Консультує з питань розвитку щелеп, положення та росту зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація бесплатно/безкоштовно
Стоматолог
Лікар займається виявленням та терапією хвороб зубів та ясен. Здійснює прийом дорослих та дітей. Консультує з питань догляду за порожниною рота. Лікує всі види карієсу, пародонтит, гінгівіт, стоматит, пародонтоз. Виконує художню реставрацію зубів, видаляє зубний камінь.
Ортодонт
Лікар спеціалізується на лікуванні та профілактиці неправильного прикусу у дітей та дорослих. Має багато успішних кейсів в лікування складних патологій прикусу. На стадії знайомства з пацієнтом надає обширну інформацію щодо аномалій прикусу та рекомендації щодо дієвого принципу лікування в кожному конкретному випадку.
Київ вул. Антоновича (Горького), 47 м.Олімпійська15
Стоматолог-хірург