Сексопатолог в Києві

Имя
Светлана Мизайловна помогла восстановить мужское здоровье. Спасибо.
09 грудня '16 г.
Дар'я
Хочу выразить свою искреннюю благодарность Ирине Сергеевне за профессионализм, тактичность и терпение. Прошла у нее лечебный курс. Могу сказать, что Щербакова очень внимательно отнеслись к моей проблеме, оказала большую помощь для моего выздоровления.
12 грудня '16 г.
Екатерина
Около 4 месяцев назад, заметила, что дочь очень мало кушает, после еды начинается рвота, похудела на 15 килограмм (сейчас весит 41 килограмм). Думала обратиться к гастроэнтерологу, однако врач сказал, что необходим осмотр психиатра, так как со стороны пищеварительного тракта патологии не выявлено. На консультации у психиатра доктор диагностировал булимию, назначил лечение. Сразу предупредил, что курс длительный и довольно тяжелый. Я надеюсь, мы справимся…
04 листопада '16 г.
Любов
У крестной с возрастом появились расстройства нервной системы. Она стала невнимательной, несколько раз повторяет слова, отмечается дрожание рук, иногда отказывается от еды. Обратилась в больницу, направили на консультацию к психиатру. Врач на основании результатов диагностики поставил диагноз и назначил терапию. Сейчас вижу некоторое улучшение в состоянии крестной. Спасибо за помощь.
04 листопада '16 г.
Психіатр, Психолог, Сексопатолог
Лікар-психіатр, психолог, сексопатолог, займається лікуванням захворювань: дратівливості, тривожності, занепокоєння, нав'язливих станів, діссомніі (порушення сну), депресій, астенії, неврозів, панічних станів, постстрессових розладів, психосоматичних розладів, анорексії, булліміі, еректильної дисфункції, імпотенції , прискореного сім'явиверження, аноргазмії, сексуальної дисгармонії, неврозу тривожного очікування сексуальної невдачі, передчасної еякуляції, зниження лібідо, порушення самооцінки, конфліктних ситуацій в сім'ї та ін. у постановці діагнозу враховує всі аспекти існуючої проблеми (фізіологічні, психологічні, соціальні).
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-28
Уролог, Андролог, Сексопатолог
Доктор Гібер С.В. - заслужений лікар України. Спеціаліст в області по урології, сексопатології, андрології, медичної психології. Є завідуючою міського відділення репродуктивного здоров'я. Займається лікуванням таких захворювань, як чоловіче безпліддя, простатит, уретрит, еректильна дисфункція, ЗПСШ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Уролог, Андролог, Сексопатолог
Лікар уролог-андролог, сексопатолог, проводить пластику вуздечки статевого члена, гідроцеле, сперматоцеле. Займається лікуванням такіз захворювань, як зовнішніх статевих органів чоловіків, сімейне безпліддя, нирок, сечовивідних шляхів.
Андролог, Сексопатолог, Уролог
Лікар уролог-андролог, сексопатолог, займається лікуванням чоловічого безпліддя, лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить оперативної і консервативної лікування еректильної дисфункції, простатиту за допомогою магнітно-лазерної методики, видалення за допомогою лазерної хірургії гострих кондилом.
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) р.Деснянський
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії в області урології, сексопатології, андрології. Має вчений ступінь кандидата медичних наук, звання Заслуженого лікаря України, входить до Європейської та Української асоціації урологів. Гулей Я. В. проводить терапію урологічних патологій, інфекційних процесів, запалень, захворювань нирок, сексуальної дисфункції.
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) р.Деснянський