Горзов Антон Антонович

Андролог, Сексопатолог, Уролог
Кандидат медичних наук
Лікар уролог-андролог, сексопатолог, займається лікуванням чоловічого безпліддя, лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить оперативної і консервативної лікування еректильної дисфункції, простатиту за допомогою магнітно-лазерної методики, видалення за допомогою лазерної хірургії гострих кондилом.

Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) р.Деснянський

Николай
29 травня '17р.
Антон Антонович помог мне разобраться с причинами моих проблем. У меня снизилось половое влечение. Спасибо доктору, ведь он понял источник проблем и вернул мне тягу к жизни. Спасибо.
Руслан
Антон Антонович помог мне, он избавил меня от эректильной дисфункции. Благодаря ему, мой брак заиграл прежними красками. Спасибо!
Валерий
Были не большие проблемы у меня со здоровьем, частые позывы в туалет, понимал уже что без помощи врача не обойтись. Обратился в клинику к врачу урологу Горзову Антону Антоновичу , профессиональный врач с высшей категорией, то что мне и надо было. После необходимых анализов, диагностировал воспаление простаты, назначил курс лечения. Хочу сказать огромное спасибо, что достаточно быстро мне помог и лечение прошло успешно, не пришлось много бегать, как было у меня в другой клинике. В целом и клиникой и врачом я очень доволен, спасибо за лечение!
Леонид
Я уже перестал чувствовать себя мужчиной, но Антон Антонович помог мне решить моб проблему! Спасибо за назначенное лечение!

• 2006 р. – медичний факультет Ужгородського Національного Університету;
  • 2008 р. – інтернатура з урології (кафедра урології НМАПО імені П. Л. Шупика);
  • 2010 р. - клінічна ординатура з урології (кафедра урології НМАПО імені П. Л. Шупика);
  • 2013 р. – очна частина аспірантури (кафедра урології НМАПО імені П. Л. Шупика);
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук

• Член Асоціації урологів, онкоурологів України;
  • Резидент Європейської асоціації урологів.