Сексопатолог-андролог в Києві

Имя
Светлана Мизайловна помогла восстановить мужское здоровье. Спасибо.
09 грудня '16 г.
Марк
Я очень люблю свою жену, но в последнее время у нас какие-то натянутые отношения. Я обратился к врачу, он мне помог советами и некоторыми препаратами. Спасибо.
04 грудня '16 г.
Андрей
Со Светланой Михайловной как-то сразу доверительные отношения налаживаются, и результаты лечения отличные.
19 вересня '16 г.
Валерий
Записался на консультацию и долго думал, как объяснить деликатную ситуацию. Как только начал рассказывать врач продолжил, какие симптомы меня беспокоят. Все прошло отлично. Спасибо за понимание и эффективное лечение!
25 червеня '16 г.
Уролог, Андролог, Сексопатолог
Доктор Гібер С.В. - заслужений лікар України. Спеціаліст в області по урології, сексопатології, андрології, медичної психології. Є завідуючою міського відділення репродуктивного здоров'я. Займається лікуванням таких захворювань, як чоловіче безпліддя, простатит, уретрит, еректильна дисфункція, ЗПСШ.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25
Уролог, Андролог, Сексопатолог
Лікар уролог-андролог, сексопатолог, проводить пластику вуздечки статевого члена, гідроцеле, сперматоцеле. Займається лікуванням такіз захворювань, як зовнішніх статевих органів чоловіків, сімейне безпліддя, нирок, сечовивідних шляхів.
Андролог, Сексопатолог, Уролог
Лікар уролог-андролог, сексопатолог, займається лікуванням чоловічого безпліддя, лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить оперативної і консервативної лікування еректильної дисфункції, простатиту за допомогою магнітно-лазерної методики, видалення за допомогою лазерної хірургії гострих кондилом.
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) р.Деснянський
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії в області урології, сексопатології, андрології. Має вчений ступінь кандидата медичних наук, звання Заслуженого лікаря України, входить до Європейської та Української асоціації урологів. Гулей Я. В. проводить терапію урологічних патологій, інфекційних процесів, запалень, захворювань нирок, сексуальної дисфункції.
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) р.Деснянський