Сторінка 14. Психотерапевти в Києві

Надежда
Консультировались с мужем у Марии Николаевны. У нас было много проблем, терапия давалась сложно. Но врач - профессионал. Мы постепенно справились со сложностями.
05 січня '17 г.
Сергей
Никогда к психотерапевтам не обращался, и когда меня направили, то попал на лечение к Ясной. Очень рекомендую Анну Владимировну, она настоящий профессионал своего дела. Лечение у нее было интересным и эффективным, намного лучше и увереннее себя чувствую.
12 січня '17 г.
Валерий
Разговоры с ней как бальзам на душу. Врач, который лечит словом.
19 червеня '16 г.
Лина
Посещала груповую терапию. Очень довольна результатом.
18 серпня '16 г.
Аркадий
Спасибо Вам за лечение, Елена Александровна. Жалею не обратился к Вам раньше и потратил много денег на других псевдо "специалистов".
21 травня '16 г.
Карина
Было очень приятно получить такую искренню поддержку и участие. Вот что значит профессиональная помощь от неравнодушного человека
05 липня '16 г.
Психолог
Спеціаліст надає послуги психодіагностики, психокорекції, психологічного консультування.
Консультація 1200/1500 грн.
Психіатр
Лікар спеціалізується на лікуванні розладів невротичного спектра. Займається лікуванням розладів психотичного спектра з використанням медикаментозної терапії та рефлексотерапії. Приймає пацієнтів з панічними атаками, фобіями, психосоматичними патологіями, анорексією та булімією.
Практичний психолог та викладач психології
Практичний психолог та викладач психології. Психолог року за версією глянцевого видавництва «Millenium». Прийом очно та ONLINE.
Консультація від 1250
Практичний психолог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні психічних захворювань. Консультує з питань грудного вигодовування, догляду за дітьми, когнітивного розвитку дитини та виховання дітей. Приймає пацієнтів з панічними атаками, невпевненістю в собі, постковидним синдромом, підвищеною тривожністю та фобіями.
Психолог
Чому я працюю лікарем? Двоє дивляться вниз. Один бачить калюжу, другий – зорі. Я обрала саме бути лікарем психологом для того щоб допомогти людям розгледіти сіяючи зорі які відображаються в калюжі
Консультація Тільки онлайн - 900
Записатися на прийом1 онлайн запис
Викликати лікаря додому
Психолог, клінічний психолог
Консультація Від 810
Невролог, вертебролог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із неврологічними захворюваннями. Займається фізичною реабілітацією хворих після інсульту. Лікує міжхребцеві грижі, міофасціальні болі, запаморочення, порушення пам'яті та уваги, невропатії лицевого нерва, панічні атаки та депресію.
Дитячий невролог