Єлісєєва Галина Борисівна

Психолог, Психотерапевт
Доктор Єлісєєва Галина Борисівна надає послуги психологічної допомоги. Проводить консультативні, а також регулярні, сеанси психотерапії. Допомагає позбутися від тривоги і нав'язливості, лікує фобії і панічні атаки. Для лікування звертається до класичного психоаналізу, а також нетрадиційним методикам. Застосовує гіпноз і арт-терапію.

Григорий
Обратился к этому врачу после долгого "перебора" других психотерапевтов - никак не мог найти своего. Галина Борисовна подошла к делу ответственно, вместе мы подобрали наиболее эффективную стратегию проведения сеансов. С уверенностью могу сказать, что буду посещать сеансы этого врача, рекомендую также специалиста другим

• 2009 р. — Трансперсональний інститут (Москва) — спеціалізація з холотропного дихання;
  • 2002 р. — Інститут кататівно-імагінативної психотерапії (Німеччина) — основи психоаналітичної діагностики, символдрама, психодрама.

• 2006 р. — Київський центр психотерапії доктора Бєлова, Школа інтегральної психотерапії доктора Бєлова (стажування в центрі, спеціалізація за методом Ресурсного Дихання і Пневмокатарсіса, АРТ-терапії та психосинтезом);
  • 2007 р. — Рейки (2-й ступінь) Київська асоціація рейки (майстерня Істоміної).
Схожі спеціалісти:
Невролог, Рефлексотерапевт, Гомеопат, Мануальний терапевт, Психотерапевт, Реабілітолог
Психотерапевт, Сімейний психолог