Лікарі андрологи в Києві (метро Поштова площа)

Світалана
Фахівець дуже уважний і приємний як людина і як спеціаліст. Дуже компетентний в своїй справі, мені сподобався прийом. Будемо лікуватися і подивимося на результат. Безперечно буду рекомендувати його своїм друзям. Дякую за турботу!
18 березеня '20 г.
Все добре. Уважний спеціаліст! Сподобалося все, докладно все пояснив, питань ніяких не залишив. Нам виписано лікування, Стан покращився у кращий бік. Від себе хочеться побажати лікарю наснаги та терпіння у такій не легкій роботі. Дякую!
22 лютого '20 г.
Константин Л.
Скептически отношусь к любой телевизионной рекламе, особенно если она касается лекарств. Поэтому с болями во время мочеиспускания пошел не в аптеку, а к Константину Алексеевичу. Как выяснилось, правильно и вовремя сделал. После обследования пролечился и сейчас у меня все нормализовалось.
11 березеня '19 г.
Отоларинголог
Лікар займається комплексною терапією захворювань ЛОР-органів у дорослих. Лікує інфекційні, бактеріальні та запальні патології. Видаляє сірчані пробки, сторонні предмети. Спеціалізується на лікуванні гаймориту, отиту, фарингіту, риніту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Уролог, Андролог
Доктор Сілін Костянтин Олексійович, спеціаліст вищої категорії. Спеціалізується на питаннях урологічного і андрологического профілю, займається лікуванням захворювань сечостатевої та репродуктивної систем. Приймає пацієнтів з хворобами сечового міхура і сечовивідних каналів, простати і нирок. Також надає лікування простатиту, імпотенції або передчасної еякуляції, циститу, пієлонефриту, фімозу, нетримання сечі, чоловічого безпліддя.