Виливок Микола Миколайович

Андролог, Сексолог, УЗД фахівець, уролог-хірург
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-уролог, кандидат медичних наук, спеціаліст вищої категорії з діагностики та лікування захворювань сечовидільної системи. Усуває патології передміхурової залози, лікує безпліддя, допомагає позбутися від запальних процесів. Учасник Європейської асоціації урологів, Міжнародного ендоурологіческіе союзу, Асоціації сексологів і андрологів України, Союзу онкоурологов України.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б м.Либідська41м.Палац Україна163м.Звіринецька186
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 13 м.Осокорки124м.Позняки164
Київ вул. Срібнокільська, 1 м.Позняки76м.Осокорки186

Сергей П.
Замечательный уролог и хирург Николай Николаевич Выливок. Принимает в клинике на осокорках. Обратился к нему с неприятными и болезненными симптомами в области мошонки, оказалось там киста. Николай Николаевич быстро и точно поставил диагноз и предложил удаление, сориентировал по ценам и все подробно объяснил, как проходит операция и как потом. Операция была назначена на другой день, прошла быстро, потом еще в палате пробыл несколько часов. Все сделано очень аккуратно, шов уже практически незаметен. Могу рекомендовать.
Юрий В.
Оперировался у Николая Николаевича. Хороший специалист, профессионал
Евгений Владимирович
Обратились к Николаю Николаевичу с сыном на консультацию. Врач максимально комфортно расположил к себе и меня как родителя, и сына-подростка. На все деликатные темы было легко общаться. Консультация прошла максимально профессионально. Спасибо за назначенное лечение.
Олег
декілька раз був надрив вуздечки, навіть не знав, що можна зробити таку нескладну операцію и все буде ок. лікар пояснив, чому потрібно це зробити - сумніви відпали. зробив - дуже вдячний) все зажило дуже швидко. буду звертатись в цю клініку, якщо щось буде турбувати, сподобалось ставлення до пацієнта.
Pavel
Однозначно доволен, что решился на эту процедуру. Масса преимуществ, оказывается. Врач очень понравился, Николай Николаевич. Операцию делал под местным наркозом. Дискомфорт был первую неделю, потом все прошло.
Андрей
Спасибо доктору и клинике SENSAVI. Операцию провели минут за 30, боли не чувствовал. Сейчас уже почти все зажило. И почему не решался на операцию раньше - не знаю. Все супер! Клинике и персоналу 5 звезд однозначно.
Назар П.
Подяка лікареві Виливку М.М., швидко та безболісно позбавив мене неприємного дефекту. У мене зажило все дуже швидко і сліду не залишилось. Гарна сучасна клініка, усім дуже задоволений.
Elena
20 квітня '21р.
Благодарю доктора уролога на Чавдар. Отличный подход. Соотношение цена = качество. Центр европейского уровня.
Евгений Владимирович
13 квітня '21р.
Валерия
06 квітня '21р.
Прекрасное обслуживание. Очень понравился врач уролог своим профессионализмом. Лечение сразу помогло. Ставлю твёрдые 5 звезд
Ірина Ш.
Лікар дуже докладно все розповів, а не просто поставив діагноз і відправив здавати аналізи. Розповів що відбувається, чому, та як це відбувається. Спеціаліст яких пошукати. був у багатьох лікарів, але цей кращий з них. Рекомендую!
София Н.
Чудовий фахівець! Звернувся до нього з дуже не приємною проблемою. Лікар оглянув, та порадив операцію. Спочатку було трішки страшновато, але я довірився йому. Все пройшло якомога краще. Зараз стан нормалізувався. Рекомендую!
Евгений Васильевич
Профессионал с большой буквы. Рекомендую однозначно. Николай Николаевич провел операцию Мармара в центре на Позняках - успешно. До этого с этой проблемой был у 3 урологов, но доверился только Николаю Николаевичу.

• 2001 р. — Буковинська державна медична академія, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 2003 р. — Буковинська державна медична академія, спеціальність "Урологія".
  • 2005 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика, спеціальність "Урологія".

• 2003 р. — ТУ "Нові технології ендоваскулярної хірургії", Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика.
  • 2005 р. — ТУ "Наукові основи управління в охороні здоров'я", Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика.
  • 2010 р. — ТУ "Надання екстреної медичної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій та катастроф", Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика.
  • 2016 р. — ТУ "Ендоскопічні методи лікування в урології", Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика.
  • 2016 р. — ТУ "Лапароскопічна урологія", Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика.
  • 2017 р. — "Інтимна контурна пластика", Асоціація лазерної медицини та косметології, центр "Когерент".

• Учасник Європейської асоціації урологів.
  • Учасник Міжнародного ендоурологічного союзу.
  • Учасник Асоціації сексологів і андрологів України.
  • Учасник Союзу онкоурологів України.