Сторінка 166. Приватні лікарі в Києві

Анастасия
Ой, девчонки - как же давно я мечтала о пластике груди...лет с 16) а сделала в итоге в 26))) И то не решилась бы , если б не обаяние Игоря Олеговича, его профессионализм и чувство юмора ))) теперь у меня полная троечка и я - королева!
Лера
С детства очень беспокоило торчащее ухо. Как я не старалась подбирать причёску, все равно было очень заметно. Спасибо Золотаренко Игорю Олеговичу и команде Цертуса. Наконец-то мои ушки выглядят аккуратно, симметрично. Я очень рада, что обратилась к профессионалам.
Женя
Очень хочу высказаться по поводу безупречной работы доктора Золотаренко. Игорь Олегович настоящий волшебник! Обратилась к нему к нему с проблемой нависания века. Давно мечтала о более открытом взгляде, и вот, мечта, наконец, стала реальностью. После операции я, можно сказать, вновь взглянула на мир широко распахнутыми глазами. Лицо стало выглядеть счастливее и моложе. Огромное спасибо доктору за его заботу и профессионализм. Если и решаться на подобный шаг, то только в клинике Certus.
30 листопада '-1 г.
Хочу поблагодарить хирурга от Бога!!! Вы сделали прекрасно свою работу. Все как и обещали)) как для себя. Я делала блефаропластику верхних век, результат шикарен, хируг -профессионал! Я никогда не думала, что на операции можно так спокойно болтать . Жаночке, тоже спасибо за поддержку)на операции. Золотаренко-Вы Бог !!! Спасибо
Стоматолог-терапевт, пародонтолог
Спеціалізується на терапевтичної стоматології та пародонтології. Лікує всі види карієсу, гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. Займається видаленням каменя і нальоту, усуненням зубодесневих каналів, придушенням патогенної мікрофлори в ротовій порожнині. Виконує пломбування зубів, професійну гігієну порожнини рота, естетичну реставрацію зубів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація бесплатно
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 12 Г м.Мінська234м.Оболонь183
Челюстно-лицевой хирург, Пластический хирург
Лікар Золотаренко Ігор Олегович - щелепно-лицьовий хірург, стоматолог-імплантолог. Протягом 10 років спеціалізується на складних оперативних втручаннях ротової порожнини людини. Проводить імплантацію кісткових ділянок, видаляє новоутворення, встановлює протези. Володіє навичками пластичної хірургії.
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні захворювань внутрішніх органів у дорослих і дітей. Приймає пацієнтів з інфекційними хворобами і сезонними вірусними патологіями. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, травної та дихальної систем. Виїжджає додому до пацієнтів.
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
УЗД-фахівець, терапевт. Надає послуги ультразвукового дослідження органів, якісно і швидко робить розшифровку для визначення діагнозу. Займається діагностикою черевної порожнини, щитовидної залози, серця, постановкою зонда Блекмора, катетера Фолея. Проводить процедури катетеризації, інтубацій трахей, різних пункцій. Має великий досвід практики. У своїй роботі використовує сучасне медичне обладнання останнього покоління.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Терапевт, Сімейний лікар
Лікар терапевт вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування захворювань органів дихання, сечовидільної системи, органів травного тракту. Закінчила Медичний інститут Української асоціації народної медицини.
Уролог
Лікар уролог вищої категорії. Займається лікуванням таких хвороб, як уретрит, простатит, орхоепідідіміт, сечокам'яна хвороба, еректильна дисфункція, гіперплазія передміхурової залози, нейрогенні розлади акту сечовипускання, нетримання сечі, синдром хронічного тазового болю.
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Ендокринолог дитячий, лікар УЗД
Рентгенолог-радіолог
Рентгенолог, спеціаліст з організації управління системою охорони здоров’я. Володіє методами рентгенографії, комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії. Проводить дослідження голови, хребта та суглобів.
УЗД-спеціаліст
Досвідчений спеціаліст у галузі ультразвукової діагностики. На високоточному та сучасному устаткуванні проводить всі види УЗ діагностики всього організму.
Кардіолог
Доктор Пінчук Анна Володимирівна займається лікування пацієнтів з кардіологічними вродженими чи набутими патологіями. Володіє навичками ехокардіографії. Проводить діагностику роботи серцевого м'яза, ЕКГ, добовий моніторинг артеріального тиску та ЕКГ, функціональні проби. Контролює етапи терапії. Автор 2 наукових публікацій.