ВІП ПРОКТОЛОГІЯ (VIP PROCTOLOGY)

6.0
м.Лук'янівська м.Політехнічний інститут
Пн — Пт: 09:00-18:00

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Харків вул. Клочковска, 3 (5 пов)

м.Площадь Конституции

12 2
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Наша команда "VIP Proctology" — це досвідчені лікарі-проктологи, хірурги та ендоскопісти.

У нашій роботі ми користуємось міжнародними стандартами в лікуванні, застосовуємо тільки сучасне та якісне обладнання для вирішення будь-яких проктологічних проблем швидко, якісно та без болю. Допомагаємо з вирішенням таких проблем: геморой, анальні тріщини, поліпи, парапроктит та нориці, пілонідальна хвороба, косметичні дефекти анальної області. Завдяки новітнім технологіям у лікуванні, які використовують наші лікарі — більшості проктологічних проблем можна позбутися за один сеанс. Наприклад, лікування геморою лазером, якщо раніше хірургічне втручання вимагало довгого періоду відновлення, а також нагляду у стаціонарі, то зараз цю проблему можна вирішити амбулаторно, за один сеанс та безболісно для пацієнта.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

ВІП ПРОКТОЛОГІЯ (VIP PROCTOLOGY), вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Лікарі клініки ВІП ПРОКТОЛОГІЯ (VIP PROCTOLOGY)

Скрипниченко Константин Валериевич
Проктолог, Хірург
Консультація від 800 грн
Обрати фах
  • Проктолог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Левка Лук’яненка, буд. 21/14 м.Мінська
В Центрі неврології займаємось проблемою гострого та хронічного больового синдрому, також лікуванням депресивних та тривожних порушень, розладів вегетативної нервової системи, панічними нападами, наслідками перенесених гострих порушень мозкового кровообігу, наслідками перенесених нейроінфекцій (в тому числі – COVID-19), хронічною ішемією мозку, захворюваннями периферичної нервової системи, розсіяним склерозом, міастенією, епілепсією, бічним аміотрофічним склерозом та іншими захворюваннями нервової системи. Більш ніж 10 років вузькоспеціалізовано займаємось проблемою порушень рухів та порушень пам’яті, тобто – екстрапірамідними та нейродегенеративними захворюваннями центральної нервової системи (хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та інші). Одні з перших в Україні почали використовувати сучасний метод профілактики мігрені – моноклональні антітіла (анті CGRP-терапія).
Київ Русанівська набережна, 16 р.Дніпровський
6,7
Клініка SATIMED - це сучасний та затишний медичний центр, де надаються послуги досвідчених психіатрів, лікарів-наркологів, психотерапевтів, гіпнотерапевтів та дитячої психотерапії. Наші висококваліфіковані фахівці мають великий досвід у сфері медичної практики та надають допомогу, відповідну сучасним протоколам та європейським стандартам.
Пн — Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-19:00 Н: 10:00-19:00
Київ м.Ірпінь, вул.Антонова 4б
Шпиталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров'я і любові! Ми - унікальне медичне учреждение, в якому із заботою і любов'ю підходимо до лікування кожного нашого пацієнта: будь то дорослі або діти. Наше медичне учреждение було засновано ще в 1903 році, що видається українським благотворителем митрополитом Андрієм Шептицьким. А сьогодні – Госпіталь це не просто больничное учреждение, а учреждение, которое надает амбулаторное и стационарное лечение, объединяющую медицинскую и психологическую поддержку. Це саме те заведення, де Ви будете відчувати увагу та професіоналізм кожного працівника.
У відділенні за адресою пр-т Маяковського, 20 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Пн — Пт: 07:00-19:00 Сб: 08:00-13:00 Н: 08:00-13:00