Усачов Сергій Миколайович

Проктолог-хірург
Лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар вищої категорії, спеціалізується на консервативному і хірургічному лікування проктологічних захворювань: геморою, гострого парапроктиту, екстрасфінктерних параректальних свищів, випадання прямої кишки, анальних тріщин, стенозу анального каналу, сфінктеропластіка, анального свербежу, видалення поліпів товстої кишки .. Проводить аноскопію, фіброколоноскопії, ректороманоскопию і бере забір матеріалу для біопсії.

Людмила Санаева
Очень прекрасный врач, делал операцию моему мужу который страдал много лет, все прошло просто замечательно, очень ответственный и внимательный специалист. Большое спасибо.
Oksana
Отличный врач,доступно все объяснил,провел операцию.До этого другие врачи в частных клиниках просто назначали неэффектмвное лечение.Очень внимательный и опытный врач.Рекомендую.
Дмитрий
Очень хороший доктор, провел осмотр, назначил лечение и расписал необходимые рекомендации. Рекомендую его как очень хорошего специалиста.
Каюсь, запустил свою болезнь. Там такого «наросло»(( Если бы не Сергей Николаевич, не знаю, как бы из всего этого выбирался. Времени и денег ушло много, но шаг за шагом постепенно все вылечили. Низкий поклон за труд и терпение.
На консультации все объяснил понятным языком и подробно расписал лечение. Такими способностями должны обладать все врачи. Спасибо за высокий уровень!
Олена
Гарний лікар. Рекомендую!
Ева
Я осталась довольна как специалистом, так и медицинским учреждением. Спасибо за добрый, приятный персонал и профессионализм!
Виктор
Сергей Николаевич просто замечательный доктор. Я доволен оказанной помощью. Спасибо Вам!
Владимир
Сергей Николаевич – квалифицированный врач, помог мне побороть болезнь. Я ему безгранично благодарен!
Анастасия
Специалист понравился. Пошла к нему по совету знакомых, ни разу не пожалела. Очень приятный, тактичный доктор.
Александр
Провел подробную консультацию, подготовил к хирургическому вмешательству и успешно провел операцию

• 2000 р. — Луганський державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа»;
  • Інтернатура за фахом «Хірургія», відділення хірургії Луганської міської лікарні №4;
  • 2005 р. — Спеціалізація по напряму «Проктологія» на базі кафедри хірургії і проктології Національної медичної академії (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

• 2008 р. — ПАЦ (передатестаційний цикл) за фахом «Проктологія», кафедра хірургії і проктології при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2013 р. — ТУ (тематичне удосконалення) «Варикозне розширення вен нижніх кінцівок», факультет післядипломної освіти, Луганський національний медичний університет;
  • 2013 р. — ПМВП «Фотоніка Плюс», курс навчання технології експлуатації коагулятора лазерного універсального «Лика-хірург», м. Черкаси;
  • 2014 р. — ПАЦ за фахом «Проктологія», кафедра хірургії і проктології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

• Член Асоціації хірургів Луганської області.

Лікар-проктолог надає послуги

• аноскопія;
  • ректороманоскопия;
  • фіброколоноскопії (сігмоскопія);
  • забір матеріалу для біопсії;
  • хірургічне лікування геморою;
  • сфінктерометрія;
  • видалення поліпів товстої кишки методом щіпцевой біопсії.

Лікар-проктолог займається лікуванням захворювань

• аноректальний свищ;