Шамраєва Дар'я Миколаївна

Проктолог, хірург, уролог
Лікар другої категорії
Доктор займається виявленням і терапією проктологічних патологій. Лікує геморой, свищі прямої кишки, гострий парапроктит, ліпоми і фіброми промежини, запори і порушення дефекації різного генезу. В роботі використовує консервативні та хірургічні методики. Виконує всі проктологічні маніпуляції.

Сергей
Отличный врач, без короны...!!! Профессионал своего дела и очень приятный человек!
Сергей
Отличный специалист и приятный человек. Очень благодарен врачу.
Наталия
Чудовий, приємний, кваліфікований лікар! Раджу всім знайомим
Артём Игоревич
03 квітня '19р.
Очень внимательный, грамотный специалист. Результатом лечения и подходом к работе, остался доволен. Побольше бы таких Людей среди врачей!
Андрей
Отличный, квалифицированный специалист! Приятно общалась, была очень тактично, успешно помогла в решении щекотливого вопроса! Очень благодарен доктору! Рекомендую!

• Медичний університет ім. Богомольця.

• 2014 р. — Курси підвищення кваліфікації з хірургії стравоходу, шлунку і кишечника, судинній, торакальной, лапароскопічній хірургії;
  • ступінь магістра медичних наук, сертифікати лікаря фахівця із загальної хірургії, урології і проктології.