Лікарі кардіологи в Києві (метро Лісова)

Віра
В кінці листопада 2022 року мені пощастило потрапити на прийом до Наталії Віталіївни. Після лікування, яке вона прописала, мій стан став покращуватися буквально на 3-й день. Дуже уважна і чуйна, вислухала всі мої проблеми зі здоров'ям, призначила необхідні обстеження, які проводила особисто. 100 - відсотково професійна і компетентна в своїй галузі. Шановні пацієнти, звертайтеся до кращих лікарів! Щиро рекомендую Новікову Наталію Віталіївну!
30 листопада '-1 г.
Раиса
Дуже хороший фахівець! Неодноразово приходила до неї на консультацію. Лікар дуже добре ставиться до пацієнтів. Уважно їх слухає, та обстежує. Я не є виключенням. ЇЇ призначення, завжди ефективно мені допомагають. Рекомендую!
05 лютого '20 г.
Lasto4ka
Є у мене одна проблема, я дуже багато палю. З роками у мене розвинулася хронічна обструктивна хвороба легень. Постійно звертаюся за допомогою до Наталії Віталівни. Дуже хороший та професійни лікар, лише вона знає як ефективно допомогти мені. Дякую!
17 березеня '20 г.
Илья Сергеевич
Клиникой доволен. Удобная запись, современное оборудование. Геннадий Давыдович Киржнер - специалист, мастер своего дела. Всегда на связи и готов помочь.
28 березеня '19 г.
Кардиолог
31 рік досвіду
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Кардіолог, сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар Новікова Наталія Віталіївна спеціалізується на виявленні та лікуванні хвороб серцево-судинної систем. Займається розшифровкою результатів ЕКГ, УЗД серця. Займається лікуванням таких хвороб, як ІХС, гіпертонічна хвороба, серцева недостатність. Проводить планове лікування декомпенсації серцевої діяльності. Також займається діагностикою та лікуванням порушень ритму.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Кардіолог, Функціональний діагност
Куц Марія Андріївна спеціалізується на прийомі «кардіологічних» пацієнтів з проведенням необхідної функціональної діагностики відразу під час прийому. Вища категорія - з функціональної діагностики, друга - по кардіології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Терапевт, ендокринолог, кардіолог
Лікар спеціалізується в області терапії, ендокринології та кардіології. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, гастрит, грип, ангіну, харчові отруєння та захворювання, пов'язані з розладом щитовидної залози. В роботі використовує як традиційні, так і сучасні методики.
Сімейний лікар, Кардіолог, Гастроентеролог, Дієтолог
Катерина Вікторівна спеціалізується на невідкладній допомозі, амбулаторному спостереженні, медичному супроводі дітей з 6 років, предоперационному спостереженні. Надає послуги зі складання індивідуального плану обстеження і лікування для людей із захворюваннями бронхо-легеневої, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, та інших станів. Розробляє індивідуальні плани харчування і способу життя з метою корекції маси тіла для спортсменів, вагітних, при надмірній і недостатній вазі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Кардіолог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, серцевої недостатності. А також діагностує та лікує порушення ритму та провідності, вроджені та набуті вади серця, кардіоміопатит, дисліпідемії. Вілен Андрійович проводить ультразвукову діагностику серця (ехокардіографія) та ЕКГ (електрокардіографія).
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Кардіолог
Доктор вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується в області кардіології. Веде консультативні прийоми кардіолога. Займається діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи, в тому числі міокардиту, ендокардиту і стенокардії.
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця") м.Дарниця136м.Лісова449
Кардіолог, ревматолог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області кардіології, ревматології. Веде консультативні прийоми ревматолога. Займається діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи, а також патологій ревматичного характеру.