Лікарі отоларингологи в Києві (метро Лісова)

Ирина Новикова
Хочу выразить благодарность доктору отоларингологу Цымбал Каролине Григорьевне и всем сотрудникам Вита Медикал. Имея негативный опыт после приема лора в государственной поликлинике, я уже отчаялась и визит в Вита Медикал был последней надеждой перед операцией. Спасибо, что есть такие врачи, как Каролина Григорьевна: уже на второй день, назначенного лечения почувствовала значительное улучшение. Уверена, что удастся избежать операции. Мои наилучшие рекомендации!
10 жовтня '21 г.
Сергей Костенко
Очень грамотный, чуткий и приятный врач. Рекомендую, не пожалеете
30 листопада '-1 г.
Думаю, що знайдеться мало людей, які б після консультації у лікаря отоларинголога Неділі Ірини Сергіївни , залишилися б не в захваті.Вона дуже розумна, вихована, з відчуттям такту , по справжньому співчуває своїм пацієнтам.І я вірю, що вона також від щирого серця бажає їм швидкого одужання,а не для галочки сказавши,як роблять інші.
30 червеня '18 г.
Платон
Лікар Неділя Ірина Сергіїївна чудовий лікар-отоларинголог.З першої нашої зустрічі стало зрозуміла, що ця людина на своєму місці і займається своєю справою.Вона детально оглянула моє горло, назначила деякі обстеження та прийнялась до лікування.Відразу ж попередила , що на це знадобиться час та терпіння .Все і справді пройшло і я тепер абсолютно здоровий завдяки їй!
22 липня '18 г.
Отоларинголог
Доктор Неділя Ірина Сергіївна має 11-річний досвід, отоларинголог, має вищу категорію. Спеціаліст надає послуги з первинної діагностики та лікування захворювань ЛОР-органів інфекційно-запального, травматичного або вродженого генезу. В обов'язки лікаря входить консультативний прийом, надання допомоги в невідкладних станах (кровотечі з ЛОР-органів) і лікування хронічних хвороб (отиту, гаймориту, тонзиліту). Також лікар здійснює корекцію форми носової перегородки, видалення поліпів, мигдалин, вазотомію і трахеостомию. До Неділі І.С. звертаються як дорослі, так і з дітьми. Доктор дає профілактичні поради щодо попередження погіршення слуху, розвитку гнійних ускладнень на тлі прогресування захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії. Веде прийом пацієнтів різного віку. Займається лікуванням отоларінгологічних і фониатрической патологій. Виконує амбулаторні маніпуляції, в тому числі продування слухових труб, промивання носа, видалення сірчаних пробок, розтин паратонзиллярного абсцесу, а також оперативні втручання: вазотомію, поліпотоміі, пункцію верхньощелепних пазух і ін. Проводить корекцію порушень слуху і голосу.
Отоларинголог
Доктор лікує широкий спектр захворювань ЛОР-органів. Приймає пацієнтів з отитом, гострим та хронічним гайморитом, ларингітом, вазомоторним ринітом та носовими кровотечами. Видаляє сторонні тіла з вуха, горла і носа. Проводить продування вух за Політцером, масаж барабанної перетинки.