Новікова Наталія Віталіївна

Кардіолог, сімейний лікар
лікар другої категорії
Викликати додому
Лікар Новікова Наталія Віталіївна спеціалізується на виявленні та лікуванні хвороб серцево-судинної систем. Займається розшифровкою результатів ЕКГ, УЗД серця. Займається лікуванням таких хвороб, як ІХС, гіпертонічна хвороба, серцева недостатність. Проводить планове лікування декомпенсації серцевої діяльності. Також займається діагностикою та лікуванням порушень ритму.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Лікар працює в клініках:
Київ вул. П. Полуботка, 52 м.Чернігівська48м.Лісова136
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3 м.Лівобережна102м.Дарниця2610

Lasto4ka
Є у мене одна проблема, я дуже багато палю. З роками у мене розвинулася хронічна обструктивна хвороба легень. Постійно звертаюся за допомогою до Наталії Віталівни. Дуже хороший та професійни лікар, лише вона знає як ефективно допомогти мені. Дякую!
Раиса
Дуже хороший фахівець! Неодноразово приходила до неї на консультацію. Лікар дуже добре ставиться до пацієнтів. Уважно їх слухає, та обстежує. Я не є виключенням. ЇЇ призначення, завжди ефективно мені допомагають. Рекомендую!
Віра
В кінці листопада 2022 року мені пощастило потрапити на прийом до Наталії Віталіївни. Після лікування, яке вона прописала, мій стан став покращуватися буквально на 3-й день. Дуже уважна і чуйна, вислухала всі мої проблеми зі здоров'ям, призначила необхідні обстеження, які проводила особисто. 100 - відсотково професійна і компетентна в своїй галузі. Шановні пацієнти, звертайтеся до кращих лікарів! Щиро рекомендую Новікову Наталію Віталіївну!

• 2014 р. — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність "Лікувальна справа"
  • 2016 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти, спеціальність "Загальна практика — сімейна медицина"
  • 2020 р. — Донецький національний медичний університет, курси підвищення кваліфікації ТУ "Актуальні питання ревматології", Маріуполь

• 2020 р.— Тренінг USAID "Принципи і практичні основи пацієнт-центрованого підходу на місцевому рівні"

Сімейний лікар надає послуги

• оцінка стану здоров'я дорослих та дітей від 6 років
  • використання об'єктивних методів дослідження: загальний огляд, перкусія, аускультація і пальпація органів з метою виявлення загальних та специфічних ознак захворювань
  • вимір артеріального тиску
  • визначення необхідного обсягу, показань і протипоказань до лабораторних, інструментальних, апаратних досліджень
  • інтерпретація результатів лабораторного дослідження крові, сечі, калу, мокроти́ння
  • реєстрація та інтерпретація результатів ЕКГ
  • інтерпретація даних ультразвукового дослідження органів травлення, виділення, Ехокг
  • інтерпретація даних ФГДС, колоноскопії
  • інтерпретація даних рентгенологічного досліджень, КТ легень, органів черевної порожнини
  • встановлення клінічного діагнозу, визначення тактики ведення хворого

Сімейний лікар займається лікуванням захворювань

• ГРВІ
  • пневмонія
  • артеріальна гіпертензія
  • нейроциркуляторна дистонія
  • фукціональна диспепсія
  • ГЕРХ (гастроезофагеальна рефлюксна хвороба)
  • гастродуоденіт
  • холецистит