Сторінка 9. Лікарі в Києві (метро Палац Україна)

Єлізавета
Лікар, дуже сподобалася. Задавала багато питань про мій стан, провела огляд, щоб виключити простудні захворювання. Було видно, що спеціаліст дійсно зацікавлена у вирішенні проблеми. Відповіла на всі мої запитання, детально роз'яснила план лікування.
17 лютого '20 г.
Марія С.
Все супер! Мені все сподобалося. Вислухали мене так, як і годиться. Було багато нюансів, в яких я сама не могла розібратися, лікар мені все роз'яснила. Візитом залишилася повністю задоволеною. Все як має бути у кваліфікованого лікаря.
12 березеня '20 г.
Дуже дякую Дмитру Володимировичу. Лікар від Бога.
30 листопада '-1 г.
Олександр
Дякую Дмитру Володимировичу за консультацію та лікування. Задоволений візитом у клініку та спілкуванням з професіоналами.
20 лютого '18 г.
Невролог
Лікар-невролог, займається лікуванням хвороб, які зачіпають ЦНС, ПНС і відділи хребта. Консультує, проводить відповідну діагностику. Надає послуги лікування остеохондрозу і невритів. Усуває гострі і хронічні больові синдром за допомогою невральної блокади.
Консультація от 300 грн.
Терапевт, пульмонолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з пневмонією, хронічним бронхітом, бронхіальною астмою, гастритом, стенокардією, харчовими отруєннями. Консультує з питань планової і сезонної вакцинації. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження ГРВІ та грипу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-17
Уролог, Андролог
Доктор Новіцюк Дмитро Федорович - уролог. Протягом 20 років займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань сечостатевої системи. Лікар першої категорії надає комплексну підтримку чоловікам з порушеннями у функціонуванні передміхурової залози. Бере активну участь в наукових конференціях, що дозволяє фахівцеві постійно підвищувати власні навички.
Флеболог
Спеціаліст займається лікуванням і діагностикою захворювань в області флебологии. Проводить такі реконструктивні операції на артеріях нижніх кінцівок, сонних артеріях, аорті, як шунтування артерій, ендартеректомія з сонних артерій, протезування аорти. Займається також лікуванням варикозу, тромбозу, флебіту, тромбофлебіту. Проводить такі процедури, як склеротерапія, мініфлебектомія, радіочастотна абляція вен, ендовенозная лазерна коагуляція.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-17
Офтальмолог
Лікар офтальмолог другої категорії. Спеціалізується на лікуванні, таких захворювань як катаракта, кератит, кон'юнктивіт, астигматизм, блефарит, дегенерація рогівки, іридоцикліт та інших.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Мамолог, онколог
Лікар Тараненко Юлія Юріївна спеціалізується в області мамології. Займається консультуванням, оглядом хворих і встановленням діагнозу. Оцінює стан молочних залоз, перевіряє їх на наявність злоякісних новоутворень. За свідченнями призначає додаткові діагностичні дослідження. Надає послуги лікування маститу і лактостазу. Виконує процедуру розціджування молочних залоз у разі застою молока у протоках годуючої пацієнтки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Рентгенолог
Лікар-рентгенолог, проводить двухенергетичну рентгенівську денситометрію, займається діагностикою та лікуванням остеопорозу, а також інших патологій кістково-м'язової системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.4
Гепатолог, Інфекціоніст
Лікар вищої категорії, спеціалізується на лікуванні та діагностиці хронічних вірусних і не вірусних гепатитів та цирозів печінки будь-якої етіології. З 2002 р. доктор Янченко успішно виконав понад 500 процедур з узяття біопсії печінки.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (офіс 48) м.Печерська165м.Палац Україна3116м. Дніпро397
Сімейний лікар
41 рік досвіду
Лікар загальної практики, сімейний лікар, має першу категорію, займається лікуванням пацієнтів з різними захворюваннями: органів дихання, ЛОР-органів, урологічних, неврологічних, гастроентерологічних. У компетенції доктора призначення лабораторних, інструментальних досліджень, напрямок до вузьких спеціалістів, проведення вакцинопрофілактики. Звертаються до Віктора Борисовичу при головних болях, порушеннях роботи травної системи, безсонні, втоми, при нежиті, кашлі, болю в горлі і т.д.
Дерматовенеролог
Доктор Гавриш Мирослав Васильович спеціалізується в області дерматовенерології. Займається діагностикою та подальшим лікуванням венеричних і шкірних захворювань, також проводить консультації профілактичного характеру. Надає послуги дерматоскопія, лікування екземи, псоріазу, уреплазмоза, акне і ряд інших профільних захворювань.