Аврахов Олесь Григорович

Уролог, Андролог
Лікар першої категорії
Уролог і андролог першої лікарської категорії, приймає і консультує пацієнтів при симптоматиці хвороб чоловічої репродуктивної та сечовидільної системи. Лікує передчасне сім'явиверження, досліджує питання еректильної дисфункції. Також займається терапією запальних і інфекційних захворювань, включаючи цистит і уретрит.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Солом'янська, 11 А м.Вокзальна338м.Палац Україна5614

Сергій
Лікар допоміг мені в вирішенні моєї проблеми. Дуже дякую!!!

• 1986 - 1992 - Лікувальна справа Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця
  • 1992 - 1995 - Інтернатура за спеціальності «Урологія» Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця
  • 1995 - 1997 - Очна аспірантура з урології

• 2017 - ТУ «Вазоренальна гіпертензія» Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
  • 2016 - ТУ «Актуальні питання сексології та андрології» Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
  • 2015 - Присвоєння першої кваліфікаційної категорії Департамент охорони здоров'я, м. Київ
  • 2014 - ПАЦ по урології Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
  • 2013 - ТУ «Ендоскопічні методи лікування в урології» Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
  • 2012 - Присвоєння другої кваліфікаційної категорії Головне управління охорони здоров'я, м. Київ
  • 2011 - ПАЦ по урології Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
  • 2011 - Стажування за спеціальністю "Урологія" Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
  • 2005 - ПАЦ по урології Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика

Лікар-уролог, андролог надає послуги

• консультативний прийом;
  • збір анамнезу;
  • консервативна терапія;
  • корекція порушення фертильності у чоловіків.

Лікар-уролог, андролог займається лікуванням захворювань

• простатит;
  • уретрит;